Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Ulubiona zabawka psa

4 Lut 2017

Ulubiona zabawka psa

Foto: Psiortal

Jaka jest ulubiona zabawka Waszego psa? U nas z Bonem można się bawić właściwie wszystkim, ale chyba najbardziej i to od najmłodszych lat szczenięcych uwielbia piłkę. Jest z niego całkiem niezły piłkarz. Baseballistą też jest dobrym i świetnie odnajduje i przynosi wszystkie za daleko rzucone piłki. Oczywiście inne piłeczki wszelkiego rodzaju też są super.

Czy to miękkie, twarde, piszczące czy zwykłe. Mamy taką piłkę z twardego plastiku, której nie da rady wziąć do pyska i szczeka na nią – nazywamy ją „piłka wściczka”. Wszystkie patyki do rozgryzania i aportowania sprawiają mu dużo radości. Za frisbee też lubi biegać. W brzydkie dni, kiedy nikomu się nie chce wychodzić na zewnątrz królują wszelkiego rodzaju sznury do przeciągania, gumowe gryzaki, czy pluszaki do rozwalania.

Ulubiona zabawka psa

Foto: Psiortal

Pufeczka zabawkami nie chce się bawić, z resztą też po prostu nie umie. Raz czasem jak jest podekscytowana to wyskoczy do jakiejś pluszowej zabawki, ale do pyszczka nie chce brać. Za zabawką pobiegnie jedynie gdy jest posmarowana np. pasztecikiem 😉 Także wszystkie zabawki świata Pufcia zamienia na zabawę z człowiekiem. Gonitwy krótkie i długie, zabawy w chowanego czy psie wygłupy po psiemu 😉

Źródło: Youtube

Udostępnij