Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Park dla psów

10 LUT 2017

Foto: Psiortal

W większych miastach powstaje coraz więcej parków dla psów. Jest to wspaniały pomysł i idealne miejsce dla naszych pupili. Mogą bezpiecznie pobiegać, na ogrodzonym terenie. Nawąchać się różnistych zapachów pobratymców. Poznać innych futrzanych kumpli, pobawić się w psim gronie. A nawet w niektórych parkach spotkać można przyrządy do agility.

Psiortal

foto: Psiortal


Psiortal

foto: Psiortal


Pufka i Bono zawsze bardzo chętnie witają z psimi kolegami, ale nie zawsze z każdym się bawią. Muszą się wyczuć i dogadać ;) Bono tak na prawdę to najpierw wita się ze wszystkimi ludźmi w parku, a później szuka wspólnego języka z psiakami.

Ale nawet jak nie trafimy na żadnego psiego kompana to i tak jest sporo atrakcji i Łobuziaki wracają uśmiechnięte.
Psiortal

foto: Psiortal


Psiortal

foto: Psiortal


Pomimo, że psiaki biegają luzem trzeba mieć na nich oko, ponieważ w psich parkach dbamy o czystość, tak jak wszędzie, czyli ładnie sprzątamy "prezenciki" do koszy. Na wypadek gdyby zabrakło nam naszego "sprzętu" najczęściej znajdziemy kosz z torebkami na odchody.

Psiortal

foto: Psiortal


Ponieważ często słyszy się o różnych przypadkach rozrzucania kiełbasek z haczykami wędkarskimi czy gwoździami itd. to jesteśmy na tym punkcie wyczuleni i za każdym razem najpierw robimy obchód całego terenu, aby upewnić się, że psiaki będą bezpieczne.

Oczywiście nigdy nie zapominamy zabrać ze sobą miski i wody. I to nie ważne czy akurat jest ciepło, czy gorąco czy jak dla nas chłodno. Psiaki zawsze muszą mieć wodę! Ze względu na wyższą temperaturę ciała, futro i inną wentylację organizmu inaczej odczuwają ciepło niż my.


Zobacz również

15 STY 2018

Pies zimą

11 LIS 2017

Arbuz dla psa

20 PAZ 2017

Na psią nudę

15 PAZ 2017

Lęk przed burzą

02 PAZ 2017

Co nam powie psi nos?

Udostępnij