Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Park dla psów

10 LUT 2017

Foto: Psiortal

W większych miastach powstaje coraz więcej parków dla psów. Jest to wspaniały pomysł i idealne miejsce dla naszych pupili. Mogą bezpiecznie pobiegać, na ogrodzonym terenie. Nawąchać się różnistych zapachów pobratymców. Poznać innych futrzanych kumpli, pobawić się w psim gronie. A nawet w niektórych parkach spotkać można przyrządy do agility.

Psiortal

foto: Psiortal


Psiortal

foto: Psiortal


Pufka i Bono zawsze bardzo chętnie witają z psimi kolegami, ale nie zawsze z każdym się bawią. Muszą się wyczuć i dogadać ;) Bono tak na prawdę to najpierw wita się ze wszystkimi ludźmi w parku, a później szuka wspólnego języka z psiakami.

Ale nawet jak nie trafimy na żadnego psiego kompana to i tak jest sporo atrakcji i Łobuziaki wracają uśmiechnięte.
Psiortal

foto: Psiortal


Psiortal

foto: Psiortal


Pomimo, że psiaki biegają luzem trzeba mieć na nich oko, ponieważ w psich parkach dbamy o czystość, tak jak wszędzie, czyli ładnie sprzątamy "prezenciki" do koszy. Na wypadek gdyby zabrakło nam naszego "sprzętu" najczęściej znajdziemy kosz z torebkami na odchody.

Psiortal

foto: Psiortal


Ponieważ często słyszy się o różnych przypadkach rozrzucania kiełbasek z haczykami wędkarskimi czy gwoździami itd. to jesteśmy na tym punkcie wyczuleni i za każdym razem najpierw robimy obchód całego terenu, aby upewnić się, że psiaki będą bezpieczne.

Oczywiście nigdy nie zapominamy zabrać ze sobą miski i wody. I to nie ważne czy akurat jest ciepło, czy gorąco czy jak dla nas chłodno. Psiaki zawsze muszą mieć wodę! Ze względu na wyższą temperaturę ciała, futro i inną wentylację organizmu inaczej odczuwają ciepło niż my.


Zobacz również

10 KWI 2018

Pies w ogrodzie

04 KWI 2018

Uwaga na kleszcze

15 STY 2018

Pies zimą

11 LIS 2017

Arbuz dla psa

Udostępnij