Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Mazury z psem

30 WRZ 2017

Foto: Psiortal

Mazury to wspaniały kierunek dla wszystkich wodnych psich amatorów. My dojechaliśmy do Rynu, gdzie wynajęliśmy domek 100 metrów od jeziora Ołów. Jest to mniejsze jezioro, które z powodzeniem można obejść spokojnym spacerem dookoła (około kilometr). Droga prowadzi przez las, więc jest dużo ciekawych miejsc do obwąchania.

Foto: Psiortal

W Rynie jest jeszcze drugie większe jezioro - Ryńskie, przy którym o wiele więcej się dzieje, ponieważ znajduje się właściwie w centrum miejscowości. Jest tam przystań, dużo rozmaitych łódek, co kawałek knajpki z jedzeniem, sklepy, sklepiki itd.

Foto: Psiortal

Ryn nie jest zbyt dużą miejscowością i po sezonie sporo miejsc było już pozamykanych, ale i tak nie było problemu żeby zjeść coś w restauracji w towarzystwie psiaków. Wszędzie wszyscy bardzo serdeczni i od razu proponowali miskę z wodą dla zwierzaków.

Foto: Psiortal

Bono uwielbia pływać, więc łatwo się domyślić, że sporo czasu spędzaliśmy nad wodą. Pufeczka oczywiście nie zamoczyła swoich łapeczek, ale dookoła miała sporo miejsc do eksplorowania. Także nikt się nie nudził.

Foto: Psiortal

Podczas spacerów właściwie przy każdym możliwym zejściu do wody była przerwa na Bonuszkowe pływanie i wyławianie coraz większych patyków.

Foto: Psiortal

Pogoda nam bardzo dopisała. Cały pobyt było ciepło i słonecznie.

Foto: Psiortal

Aktywny wypoczynek z psiakami sprawia nam ogromną radość. A woda i lasy to także ogromna radość dla Pufki i Bono. Nie ma nic lepszego jak szczęśliwe, zmęczone futra.

Foto: Psiortal

Po zachodzie słońca nasze Łobuzy miały jeszcze jedno zadanie - obszczekiwanie wszystkich przechodniów. Ponieważ podwórko naszego domku było ogrodzone to drzwi mogły być cały czas otwarte, więc psiaki czuły się jak u siebie drąc mordki na całą okolicę.

Foto: Psiortal

Pod koniec dnia rozpalaliśmy kominek w naszym domku i Łobuziaki padały wykończeni wojażami, a my razem z nimi.

Zobacz również

12 LIP 2018

Fitness z psem

10 KWI 2018

Pies w ogrodzie

04 KWI 2018

Uwaga na kleszcze

11 LIS 2017

Arbuz dla psa

20 PAZ 2017

Na psią nudę

15 PAZ 2017

Lęk przed burzą

Udostępnij