Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
509 508 074

Mail:
krakowskie.bullowate@o2.pl

Strona:
facebook.com/Krakowskie.Bullowate.Do.Adopcji

Adres:
Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Aja to 2-letnia sunia w typie molosowatym. Do schroniska trafiła w kwietniu 2017r.
Aja jest przykładem na brutalne okrucieństwo ludzi wobec zwierząt- jej „właściciel” postanowił zaszyć srom suczki dratwą… Nie chcemy nawet myśleć co czuła ta sunia, kiedy zaszywano jej srom. Taką „metodę” antykoncepcji postanowił zastosować ten potwór na... Czytaj dalej ▾
Aja to 2-letnia sunia w typie molosowatym. Do schroniska trafiła w kwietniu 2017r.
Aja jest przykładem na brutalne okrucieństwo ludzi wobec zwierząt- jej „właściciel” postanowił zaszyć srom suczki dratwą… Nie chcemy nawet myśleć co czuła ta sunia, kiedy zaszywano jej srom. Taką „metodę” antykoncepcji postanowił zastosować ten potwór na niej….

Sunia została przywieziona przez osobę, która znalazła ją w okolicy Wzgórz Krzesławickich, niedaleko Cmentarza Grębałowskiego. Szła chodnikiem ciągnąc za sobą długi łańcuch. Osoba, która ją znalazła, wzięła ją do siebie na kilka dni, ale sunia nie potrafiła znieść siedzenia w kojcu, więc trafiła do schroniska.

Mimo tego co przeszła, potrafi jednak obdarzyć zaufaniem ludzi. Do nieznajomych bywa troszkę nieśmiała, ale z czasem przekonuje się. Jest miła i kontaktowa. Nawet w momencie stresu, jest nieagresywna. Ładnie chodzi na smyczy. Obecnie zamieszkuje sama boks.

Aja niestety nie lubi zostawać sama- potrafi przeskoczyć lub zniszczyć ogrodzenie byle tylko się z niego wydostać. Jest bardzo skoczna, więc także niestety okna i drzwi a także otwarcie wszelkich klamek są jej niestraszne. Należy mieć to na uwadze podczas adopcji by zapobiec ucieczkom.

Szukamy dla niej domu, w jakim ktoś poświęci jej odpowiednią ilość czasu. Gdzie będzie bezpieczna i nie stanie się jej już żadna krzywda.
Więcej informacji wkrótce, gdy lepiej poznamy sunie.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Krakowskie Bullowate