Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Anger to piękny, dorosły pies w typie amstaffa. Na ten moment ma ok.7 lat.
Po raz kolejny niestety jest w schronisku. Pierwszy raz trafił tu 6 lat temu. Jednak szybko znalazł dom i cieszył się nim przez ostatnie 6 lat. Kilka miesięcy temu został zwrócony do schroniska a powodem... Czytaj dalej ▾
Anger to piękny, dorosły pies w typie amstaffa. Na ten moment ma ok.7 lat.
Po raz kolejny niestety jest w schronisku. Pierwszy raz trafił tu 6 lat temu. Jednak szybko znalazł dom i cieszył się nim przez ostatnie 6 lat. Kilka miesięcy temu został zwrócony do schroniska a powodem było nieradzenie sobie z psem.

Anger jest bardzo nieufny wobec nowo poznanych osób. Już na początku znajomości dało się zaobserwować duży dystans do ludzi i niepewność z jego strony.
Anger ma charakterek. Kiedy coś mu się nie podoba ponoć potrafi być niemiły i właśnie dlatego go oddano.

W schronisku jak dotychczas zachowuje się w porządku wobec wolontariuszy, którzy go wyprowadzają. Najważniejsze w znajomości z nim jest zdobycie jego zaufania. Etapowe postępowanie- nic na siłę. Krok po kroku poznawanie się i zachowanie ostrożności. Anger bacznie obserwuje każdy gest i ruch w jego kierunku. Jako, że nie jest z początku jakoś zbyt wylewnym czy okazującym emocje psem, momentami ciężko jest zrozumieć jego intencje i przewidzieć jak się zachowa. Jednak przy spokojnym postępowaniu zachowuje się bardzo ładnie.

Anger chociaż z początku sprawia wrażenie, jakby nic go nie cieszyło, wcale taki nie jest. Kiedy już nabierze troszkę zaufania, widać jak szybko się zmienia na lepsze. Jak cieszy się na widok człowieka oraz jak docenia kontakt z nim. Anger chętnie wychodzi na spacery. W boksie stara się utrzymać czystość. Na spacerze napotkane psy mija obojętnie jednak preferowany jest dom gdzie będzie psim jedynakiem. Na smyczy chodzi bardzo ładnie i blisko nogi, nigdzie się nie wyrywa i nie szarpie. Puszczony na wybiegu wraca na zawołanie. A kiedy nie chce podejść pokazujemy mu piłkę- jest ona najlepszym motywatorem. Angerek lubi zabawki, zwłaszcza piłki lub te piszczące. Chętnie biega za nimi. Podczas zabawy nie wolno mu ich odbierać siłą a trzeba poczekać aż sam nam odda lub dać mu drugą rzecz na podmianę.

Kontakt do wolontariusza: tel.: 518 729 178
ANGER
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2010r
WIELKOŚĆ: ŚREDNI/WIĘKSZY
RASA: AMSTAFF MIX
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LIPCA 2017

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków