Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
509 508 074

Mail:
krakowskie.bullowate@o2.pl

Strona:
facebook.com/Krakowskie.Bullowate.Do.Adopcji

Adres:
Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Axel po wielu perypetiach, po ciężkich przeżyciach w miejscu, gdzie miał mieć bezpieczny kąt, a rzeczywistość okazała się zupełnie inna – wraz z innymi psami został odebrany. Odebrano go p.Annie K. z Kłaja. Trafił do hotelu dla zwierząt, gdzie od dłuższego czasu przebywa, zapomniany, anonimowy... Axel w momencie odbierania był... Czytaj dalej ▾ Axel po wielu perypetiach, po ciężkich przeżyciach w miejscu, gdzie miał mieć bezpieczny kąt, a rzeczywistość okazała się zupełnie inna – wraz z innymi psami został odebrany. Odebrano go p.Annie K. z Kłaja. Trafił do hotelu dla zwierząt, gdzie od dłuższego czasu przebywa, zapomniany, anonimowy... Axel w momencie odbierania był skrajnie zaniedbany, niedożywiony, miesiącami nie wychodził z małej klatki umieszczonej w szopie, o jakichkolwiek spacerach, dostępie do słońca, świeżego powietrza nie było mowy! On nawet nie miał sprzątanej klatki.

Kiedy przyjechał do hotelu, kiedy opiekunowie “wzięli się za niego”, szybko okazało się, że pies nie słyszy. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić jak długo nie słyszy i dlaczego. Axel bardzo szybko doszedł do formy, szybciutko przytył, nabrał pewności siebie, jednak hotel to nie miejsce dla takiego psa! Axel cudownie otworzył się przed jedną z wolontariuszek, która regularnie go odwiedza, zabiera na spacery. Axel doskonale odczytuje sygnały, którymi posługuje się z nim Małgosia. Rewelacyjnie skupia wzrok na opiekunce.

Axel, mimo tego, że jest już dojrzałym psem, to ciągle jest bardzo energiczny, uwielbia spacery, uwielbia mieć zajęcie. Trzeba pamiętać, że w kontaktach z nim należy zachować szczególną ostrożność i zachowywać się przewidywalnie dla psa, żeby go nie zaskoczyć i nie wystraszyć, co z kolei mogłoby sprowokować go do niewłaściwego zachowania.

Axel potrzebuje troszkę czasu by zaufać nowym osobom. Pies ten potrzebuje bardzo odpowiedzialnego, znającego specyfikę rasy opiekuna. Potrzebuje człowieka, który zna psi język i będzie umiał porozumiewać się z psem.

Liczymy na to, że gdzieś jest TA OSOBA, która podaruje Axelowi wspaniałe życie. Ten pies naprawdę na to zasługuje. Obecnie przebywa w psim hoteliku.

Imię: Axel
Rasa:w typie rasy amstaff
Płeć: samiec
Wiek: około 9 lat
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Płodność: nie kastrowany
Miejsce Pobytu: Kraków
Stosunek do dzieci: polecamy do domu raczej bez dzieci
Stosunek do psów i kotów: Axel powinien być jednym zwierzęciem w domu, nie przepada za towarzystwem innych psów i kotów. Chociaż obecnie lepiej toleruje psy.

Fundacja Skrzydlaty Pies
Małgorzata 606 129 268
malgorzata.krzemieniecka@skrzydlatypies.pl

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Krakowskie Bullowate