Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 256 61 15

Strona:
schronisko-katowice.eu

Adres:
ul. Milowicka 1b,
40-312 Katowice

Udostępnij:

Aktualizacja

Bajka ma już dom!!

O Mnie

Bajka (382/17) ~ 11 lat PILNIE poszukuje Domu Tymczasowego!
Bajka jest sunią niewielką, ma ok. 30 cm w kłębie. Jest już staruszką, została oceniona na ok. 10-12 lat. Bardzo źle znosi pobyt w schronisku - jest przestraszona, smutna i osowiała. Jak na razie nie zwraca uwagi na człowieka, choć wyraźnie... Czytaj dalej ▾
Bajka (382/17) ~ 11 lat PILNIE poszukuje Domu Tymczasowego!
Bajka jest sunią niewielką, ma ok. 30 cm w kłębie. Jest już staruszką, została oceniona na ok. 10-12 lat. Bardzo źle znosi pobyt w schronisku - jest przestraszona, smutna i osowiała. Jak na razie nie zwraca uwagi na człowieka, choć wyraźnie lubi być głaskana. W stosunku do innych psów jest obojętna - najczęściej zupełnie je ignoruje.

Prawdopodobnie widzi bardzo malutko, z jej słuchem też nie jest raczej zbyt dobrze. Na spacerze zwykle człapie wolniutko za człowiekiem, choć bywają momenty, kiedy dziarsko idzie do przodu. Bywa też dość uparta i czasami trzeba ją namawiać, żeby ruszyła się z miejsca. Idealny byłby dla niej spokojny dom, gdzie mogłaby spokojnie spędzić resztę życia. Ze względu na jej kiepską kondycję PILNIE szukamy dla niej domu. Schronisko to nie miejsce dla psiej babuni.

Kontakt: bea993@gmail.com, 506-303-962

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Katowice