Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 395 21 75

Mail:
schroniskobytom@opoczta.pl

Strona:
schroniskobytom.pl

Adres:
ul. Łaszczyka 18,
Bytom Miechowice

Udostępnij:

O Mnie

Becon to niewielki grubasek, w Schronisku szmat czasu. To sympatyczny przytulak, do pomiziana, do towarzyszenia w spacerach.
Mimo wieku jest bardzo aktywny i zabawowo nastawiony. W Schronisku nie sprawia problemów – nie jest szczekliwy, nie wykłóca się w kojcu z innymi psami, jednak w domku docelowym wolałby być jedynakiem. ... Czytaj dalej ▾
Becon to niewielki grubasek, w Schronisku szmat czasu. To sympatyczny przytulak, do pomiziana, do towarzyszenia w spacerach.
Mimo wieku jest bardzo aktywny i zabawowo nastawiony. W Schronisku nie sprawia problemów – nie jest szczekliwy, nie wykłóca się w kojcu z innymi psami, jednak w domku docelowym wolałby być jedynakiem. Ma przesłodką mordeczkę i poczciwe spojrzenie. Chętnie przygarnie nowego opiekuna do serduszka, bo to bardzo miłosny psiak.

Becon jak wiele psich seniorków nie ma zbyt wielu adoratorów, wiele lat nikt nawet na niego nie spojrzał z powodu widocznej siwizny na mordce. A my każdego dnia wierzymy, że znajdą się domy dla naszych starszych podopiecznych, które pokażą swoją bezgraniczną miłość do zwierząt i postanowią realnie nieść pomoc tym najbardziej poszkodowanym przez życie. Bo ileż czasu jeszcze musi Becon spędzić za kratami? Czy nie należy mu się już amnestia?

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Bytom