Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
509 508 074

Mail:
krakowskie.bullowate@o2.pl

Strona:
facebook.com/Krakowskie.Bullowate.Do.Adopcji

Adres:
Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Beston ma około 5 lat, w schronisku jest od maja 2013r. Został oddany przez właściciela. Beston jest bardzo energiczny, żywiołowy. Lubi się bawić, chętnie biega za rzucanymi przedmiotami. Jest wesoły i pojętny, do ludzi których zna oraz ufa im, jest bardzo przyjaźnie nastawiony. Z chęcią rozdaje buziaki, przytula się do... Czytaj dalej ▾ Beston ma około 5 lat, w schronisku jest od maja 2013r. Został oddany przez właściciela. Beston jest bardzo energiczny, żywiołowy. Lubi się bawić, chętnie biega za rzucanymi przedmiotami. Jest wesoły i pojętny, do ludzi których zna oraz ufa im, jest bardzo przyjaźnie nastawiony. Z chęcią rozdaje buziaki, przytula się do opiekuna. 😉

Wobec nieznanych z początku utrzymuje dystans, lecz z czasem nabiera zaufania. Zna kilka komend i chętnie uczy się kolejnych za pomocą smakołyków. Przy wykonywaniu komend jest bardzo skupiony na człowieku.
Preferowany jest dom bez małych dzieci- z powodu niedogadywania się z małym dzieckiem wrócił z ostatniej adopcji. Jeśli dom z dziećmi to minimum nastoletnimi. Beston powinien trafić na konsekwentną i wyrozumiałą osobę, która da mu czas na poznanie otoczenia i krok po kroku pozwoli mu nabrać zaufania. Inteligentnie prowadzony stanie się rewelacyjnym przyjacielem.
Przed adopcją warto lepiej go poznać i odwiedzić kilka razy.

Beston toleruje inne psiaki, zwłaszcza te „bullowate”, bardzo lubi bawić się w zapasy i podobne zabawy typowe dla przedstawicieli tego typu psów. Czasem zdarza się mu być zazdrosnym o względy człowieka. Jeśli miałby mieszkać z innym psiakiem, konieczne będzie zapoznanie ich przed adopcją. Ładnie chodzi na smyczy i reaguje na zawołania. Kotami zazwyczaj nie wykazuje większego zainteresowania.

BESTON P 55/08/16
kontakt: 518 729 178

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Krakowskie Bullowate