Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(34) 361 65 66

Mail:
schronisko.czestochowa@gmail.com

Strona:
schronisko.czestochowa.pl

Adres:
ul. Gilowa 44/46,
42-202 Częstochowa

Udostępnij:

O Mnie

Imię: Bezet
Płeć: pies
Rok Urodzenia: 2008
Rasa: mix
Umaszczenie: czarny podpalany
Wielkość: duży
Sterylizacja/kastracja: tak
Numer karty: 795/15
Boks: Obs. 14

Opis: Bezet to przepiękny i wyjątkowo zadbany pies. Niestety zaznał wiele krzywd ze strony człowieka, co nie odbiło się bez echa na jego psychice. Bezet potrzebuje SPOKOJNEGO,... Czytaj dalej ▾
Imię: Bezet
Płeć: pies
Rok Urodzenia: 2008
Rasa: mix
Umaszczenie: czarny podpalany
Wielkość: duży
Sterylizacja/kastracja: tak
Numer karty: 795/15
Boks: Obs. 14

Opis: Bezet to przepiękny i wyjątkowo zadbany pies. Niestety zaznał wiele krzywd ze strony człowieka, co nie odbiło się bez echa na jego psychice. Bezet potrzebuje SPOKOJNEGO, odpowiedzialnego właściciela, który we właściwy sposób pokieruje jego socjalizacją i wychowaniem. Aktualnie pies nie nadaje się do domu w którym mieszkają inne zwierzęta, jest wobec nich agresywny. Przez wzgląd na swoją przeszłość nie toleruje osób pod wpływem alkoholu - broni się przed nimi.

Jeśli prowadzisz \"dom otwarty\" to nie jest pies dla Ciebie. Na spacerach jest bardzo radosny, energiczny i skory do zabawy. Jak przystało na tak młodego pieska potrzebuje dużo ruchu, nie nadaje się do mieszkania ani do domu z małymi dziećmi. To bardzo bystry i mądry pies, szybko się uczy. Polecamy tylko dla osób, które mają cierpliwość i doświadczenie w układaniu psów. Zastrzegamy kontrole przed i po adopcyjne! Czeka na nowy dom od 14.12.2015 r.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Częstochowa