Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Bobik to szorstkowłosy ok. 8-letni psiak o wspaniałej osobowości. Może nie wygląda zbyt imponująco, ale za to ma wielkie serce. Pomimo swojego wieku, Bobik jest bardzo energicznym psem średniej wielkości, który uwielbia kontakt z człowiekiem. Niestety, tylko z człowiekiem, bowiem do innych zwierząt jest nastawiony bardzo bojowo, wręcz agresywnie, dlatego... Czytaj dalej ▾ Bobik to szorstkowłosy ok. 8-letni psiak o wspaniałej osobowości. Może nie wygląda zbyt imponująco, ale za to ma wielkie serce. Pomimo swojego wieku, Bobik jest bardzo energicznym psem średniej wielkości, który uwielbia kontakt z człowiekiem. Niestety, tylko z człowiekiem, bowiem do innych zwierząt jest nastawiony bardzo bojowo, wręcz agresywnie, dlatego musi być psim jedynakiem.

Bobik to pies z łańcucha, zapewne nigdy prawidłowo nie socjalizowany. Tym bardziej dziwi więc, skąd w nim takie pokłady miłości wobec opiekuna, po prostu nie da się nie kochać tak przytulaśnego i otwartego psa. Bobik w swej radości potrafi być nieco gwałtowny i nieustępliwy, dlatego dobrze byłoby wyznaczyć mu jasne zasady. Jest inteligentny i bardzo łasy na smakołyki, co może być bardzo przydatne przy nauce prawidłowego obycia.

Na smyczy chodzi bardzo ładnie, jedynie na początku spaceru zdarza mu się ciągnąć i szarpać z podekscytowania, jednak po chwili już dziarsko towarzyszy człowiekowi.
Bobik to psiak z zacięciem do wszelakiej aktywności. Uwielbia biegać i skakać, interesuje się także gonieniem piłki (choć nie do końca rozumie po co to i co się z tym robi ;)). Można powiedzieć, że gdyby nie niechęć do innych psów, Bobik byłby psem idealnym. Dlaczego więc nie ma domu?

Kontakt z wolontariuszami: 792-922-023 (Samanta), 728-782-077 (Milena)
BOBIK P 51/03/17
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2009 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD MARCA 2017 r.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków