Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
510 170 787

Mail:
kundelek@rsoz.org

Strona:
kundelek.rsoz.org

Adres:
ul. Ciepłownicza 3,
Rzeszów

Udostępnij:

O Mnie

Bronek trafił do schroniska w roku 2017, mając ok. 10 lat. Jest to średniej wielkości pies o rudym umaszczeniu i spokojnym charakterze.

Jeżeli chcielibyście mieć psa, ale po całym dniu nie macie siły na forsowne, godzinne spacery i szaleńcze zabawy, to może warto pomyśleć o przygarnięciu dorosłego, poważnego,... Czytaj dalej ▾
Bronek trafił do schroniska w roku 2017, mając ok. 10 lat. Jest to średniej wielkości pies o rudym umaszczeniu i spokojnym charakterze.

Jeżeli chcielibyście mieć psa, ale po całym dniu nie macie siły na forsowne, godzinne spacery i szaleńcze zabawy, to może warto pomyśleć o przygarnięciu dorosłego, poważnego, a równocześnie uroczego psa, takiego jak Bronek?

Bronek nie pójdzie na wielokilometrowy spacer trzy razy dziennie, bo zamiast tego wolałby poleżeć w ciepełku, z pełnym brzuchem, przytulony do swojego człowieka. Rozumie, że wyjście to konieczność, a ruch to zdrowie, dlatego opanował sztukę chodzenia na smyczy bez ciągnięcia, tak żeby sprawiała przyjemność obu spacerowiczom.

Czasami zamiast gonić za światem, warto zwolnić, zamyślić się i obserwować otoczenie, mając przy sobie sympatycznego, spokojnego, czworonożnego towarzysza.

Bronek jest odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.
Kontakt w sprawie adopcji: 510 170 787

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Rzeszów - Kundelek