Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
ktoz@ktoz.krakow.pl

Strona:
ktoz.krakow.pl

Adres:
ul. Floriańska 53,
31- 019 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Kilka miesięcy temu Bruno trafił do miejsca , w którym bezdomne psy powinny otrzymywać pomoc. Zamiast na pomoc mogły liczyć tam tylko na powolną śmierć- emocjonalną lub fizyczną. Bruno za pobyt tam zapłacił bardzo wysoką cenę- stracił łapę. Nieleczona, nieopatrywana rana na łapie przysparzała psu ogromnego cierpienia. W efekcie nie... Czytaj dalej ▾ Kilka miesięcy temu Bruno trafił do miejsca , w którym bezdomne psy powinny otrzymywać pomoc. Zamiast na pomoc mogły liczyć tam tylko na powolną śmierć- emocjonalną lub fizyczną. Bruno za pobyt tam zapłacił bardzo wysoką cenę- stracił łapę. Nieleczona, nieopatrywana rana na łapie przysparzała psu ogromnego cierpienia. W efekcie nie dało się już pomóc inaczej niż poprzez amputację.

Dzisiaj Bruno jest szczęśliwym ( jeśli można tak nazwać psa bez domu) psem w sile wieku. Jest energiczny, kontaktowy. Bardzo zależy mu na chwilach spędzanych w towarzystwie człowieka, tęskni za ludźmi i za własnym domem. Bruno jest nauczony czystości, umie zająć się sam sobą więc nie powinno być problemu z zostawianiem go samego w domu.

Bruno ma silny charakter, nie wykazuje agresji. Świetnie stróżuje, ma silny instynkt terytorialny. Powinien zamieszkać w domu z ogrodem, mimo braku łapy potrzebuje sporo zajęcia i ruchu, brak kończyny w niczym mu nie przeszkadza. Brudno nie przepada za innymi zwierzętami , w domu powinien więc być jedynakiem.

Szukamy dla Bruna opiekuna, który poprowadzi go konsekwentnie lecz łagodnie. Mile widziane doświadczenie z dużymi psami ( Bruno jest silnym psiakiem , początkowo na spacerach może ciągnąć).

Ten pies stracił już tak wiele- poprzedni dom, właściciela, łapę.Niewiele mu już pozostało. A on tak bardzo tęskni za ludźmi...
Bardzo nam zależy na tym aby Bruno znalazł kochający dom. Kastracja jest warunkiem adopcji.

Kontakt w sprawie adopcji/pomocy: Paulina tel. 604 454 834

Zwiń ▴