Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie


Brysia to dorosła mała suczka, która do Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt po raz pierwszy trafiła w kwietniu 2015. Do tego czasu miała swojego kochającego właściciela, jednak nieszczęśliwy bieg zdarzeń sprawił, że znalazł się on w szpitalu, a suczką nie miał się kto zaopiekować i niestety jedynym wyjściem okazało... Czytaj dalej ▾

Brysia to dorosła mała suczka, która do Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt po raz pierwszy trafiła w kwietniu 2015. Do tego czasu miała swojego kochającego właściciela, jednak nieszczęśliwy bieg zdarzeń sprawił, że znalazł się on w szpitalu, a suczką nie miał się kto zaopiekować i niestety jedynym wyjściem okazało się schronisko.

Brysia początkowo sprawia wrażenie nieufnej i wycofanej, jednak już po kilku chwilach przełamuje swą nieśmiałość, chętnie przychodzi do człowieka i daje się głaskać. Kiedy kogoś pozna i przekona się, że może mu zaufać, bardzo się otwiera. Biega radośnie dookoła i jest skora do zabawy. Chętnie się przytula i wskakuje na kolana. Brysia uwielbia smakołyki, dzięki którym niezwykle szybko można przełamać bariery występujące na początku znajomości.

Brysia bardzo lubi spacerować. Gdy tylko zobaczy opiekuna, zaczyna się cieszyć, bo wie, że oznacza to upragniony spacer. Jest bardzo grzeczna i ładnie chodzi na smyczy. Brysia jest psem, który nie wymaga dużo ruchu, stąd też nadawałaby się na towarzyszkę dla spokojnych osób. Potrzebuje przede wszystkim ciepła i możliwości całkowitego otworzenia się. W schronisku nie może dostać takiej ilości kontaktu z człowiekiem, jaką zaoferuje jej prawdziwy dom.
Jest pokojowo nastawiona do innych czworonogów. W przypadku dominacji, woli się wycofać i odejść niż walczyć o pozycję w stadzie.

W nowym miejscu na pewno będzie potrzebowała chwili na zaaklimatyzowanie się i zaufanie nowemu opiekunowi, dlatego przed adopcją warto odwiedzić ją kilka razy, by ułatwić jej pobyt w nowym domu.

Po kilku miesiącach pobytu w schronisku została adoptowana, jednak już po tygodniu została oddana. Nie zaaklimatyzowała się w nowym domu, co skłoniło opiekunów do Jej ponownego umieszczenia w schronisku. Zdarzało Jej się szczekać i gryźć ogon w nocy, a nowi opiekunowie nie potrafili sobie z tym poradzić. W listopadzie 2016 została ponownie adoptowana, niestety i tym razem pojawił się problem - Brysia warczała na swoich nowych opiekunów, a ze względu na obecność dziecka w domu, zdecydowano się ją oddać. Nowy dom to na początku duży stres dla psa, Brysia potrzebuje osoby, która będzie z nią pracować i się nie zrazi. W zamian zyska najlepszego przyjaciela pod słońcem. Brysia zdecydowanie nie powinna trafić do domu, w którym są dzieci.

Brysia jest zaszczepiona, zachipowana i wysterylizowana.
Warunkiem adopcji jest wcześniejsza wizyta w schronisku, wizyta przed/poadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Czekamy na kochający dom, który da jej taki ogrom ciepła jaki ona daje nam, wolontariuszom, przy każdej możliwej okazji.

BRYSIA P 81/11/16
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2006r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNIA
STERYLIZACJA:TAK
W SCHRONISKU OD 2015r.
Kontakt w sprawie adopcji: 667 264 647, 507 826 269

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków