Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 256 61 15

Strona:
schronisko-katowice.eu

Adres:
ul. Milowicka 1b,
40-312 Katowice

Udostępnij:

O Mnie

Chaps to psiak średniej wielkości (ok. 40 cm w kłębie), dla którego początki pobytu w schronisku były bardzo ciężkie. Przez kilka miesięcy nie pozwalał się do siebie zbliżyć, odstraszając wszystkich głośnym szczekaniem i szczerzeniem kłów. Na szczęście wolontariuszy to nie zniechęciło - Chaps otrzymał szansę i zaczął wychodzić na spacery.... Czytaj dalej ▾ Chaps to psiak średniej wielkości (ok. 40 cm w kłębie), dla którego początki pobytu w schronisku były bardzo ciężkie. Przez kilka miesięcy nie pozwalał się do siebie zbliżyć, odstraszając wszystkich głośnym szczekaniem i szczerzeniem kłów. Na szczęście wolontariuszy to nie zniechęciło - Chaps otrzymał szansę i zaczął wychodzić na spacery.

Okazał się psiakiem bardzo wesołym i żywiołowym. Uwielbia się bawić i świetnie aportuje. Ma masę energii, którą czasami ciężko jest okiełznać. W stosunku do większości ludzi jest przyjazny i bardzo lubi pieszczoty, jednak bywają osoby (głównie mężczyźni), które niekoniecznie przypadają mu do gustu lub których się boi.

W kontaktach z innymi psami Chaps ma często problem z zapanowaniem nad emocjami, co nieraz kończy się kłótnią, ale potrafi również świetnie bawić się z psim kumplem. Niestety nie jest nauczony zostawania samemu w domu i potrafi niszczyć w czasie nieobecności właścicieli. Powinien zamieszkać w domu, w którym zawsze ktoś jest lub do osoby gotowej na walkę z lękiem separacyjnym.

Kontakt: 506-303-962, bea993@gmail.com
Chaps (344/17) ~ 5 lat

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Katowice