Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Ciocia to kochana, poczciwa starsza sunia, która została znaleziona i przywieziona do schroniska.
Sunia bardzo cieszy się na widok człowieka, lubi być głaskana i przytulana. Na początku trzeba ją było namówić do wyjścia na spacer, ale było to chwilowe, musiała oswoić się z nowymi warunkami. Sunia zawsze grzecznie czeka... Czytaj dalej ▾
Ciocia to kochana, poczciwa starsza sunia, która została znaleziona i przywieziona do schroniska.
Sunia bardzo cieszy się na widok człowieka, lubi być głaskana i przytulana. Na początku trzeba ją było namówić do wyjścia na spacer, ale było to chwilowe, musiała oswoić się z nowymi warunkami. Sunia zawsze grzecznie czeka na swoją kolej do wyjścia, jest spokojna.

Na spacerach nie interesuje się innymi psami, chodzi swoim tempem, ale w miarę żwawo, nie ciągnie na smyczy. Z innymi staruszkami z boksu dogaduje się dobrze. W boksie większość czasu przesypia. Toleruje czesanie. Jest bardzo niekłopotliwa. Preferowany byłby dom czy też mieszkanie na parterze lub z windą, żeby Ciocia mogła wychodzić na spacerki bez większego wysiłku.
Ciocia naprawdę nie potrzebuje wiele, jedynie spokojnego domku z posłaniem i pełną michą, gdzie poczuje się potrzebna i kochana.

KONTAKT DO WOLONTARIUSZY: 530-189-280, 790-231-318, 506-637-581
CIOCIA P 23/04/17
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2005 r.
WIELKOŚĆ: MAŁA
STERYLIZACJA: NIE
W SCHRONISKU OD 5 KWIETNIA 2017 r.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków