Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Corey został znaleziony w połowie sierpnia przy ogródkach działkowych niedaleko schroniska. Odwodniony, zmęczony, w kiepskim stanie przez co ledwie się ruszał. Niestety nikt go nie szukał chociaż mieliśmy nadzieje, ze komuś uciekł i ta osoba poszukuje zguby. Ale niestety chyba po prostu się znudził... Został porzucony w rejonie schroniska. Czytaj dalej ▾ Corey został znaleziony w połowie sierpnia przy ogródkach działkowych niedaleko schroniska. Odwodniony, zmęczony, w kiepskim stanie przez co ledwie się ruszał. Niestety nikt go nie szukał chociaż mieliśmy nadzieje, ze komuś uciekł i ta osoba poszukuje zguby. Ale niestety chyba po prostu się znudził... Został porzucony w rejonie schroniska.

Corey kilka dni dochodził do siebie. Z początku nie chciał jeść i był w kiepskim stanie. Po kroplówkach i opiece w azylu stanął na nogi. W dniu przyjęcia oceniono go na ok 12-sto letniego psa. Natomiast teraz gdy wydobrzał ciężko uwierzyć, że tyle ma. Obstawiamy że ma mniej. Jest bardzo energiczny, puszczony ze smyczy ma ochotę truchtać lub biegać. Cały czas przynosi Nam piłki i inne przedmioty aby mu rzucać. Nie pozwala o sobie zapomnieć poprzez szczekanie. Generalnie jest rozmowną gadułą i lubi poszczekać gdy chce zwrócić na siebie uwagę.

Corey potrafi się dogadać z psami. Niektóre obszczekuje na spacerze ale w bezpośrednim kontakcie zazwyczaj jest miły, także po wcześniejszym zapoznaniu mógłby zamieszkać z drugim psem. Zna kilka podstawowych poleceń np. siad, daj łapę i chętnie je wykonuje za smakołyka lub zabawki. Jest wesołym i przyjaznym względem ludzi psem. Nam dał się poznać jako łagodny i uroczy psiak spragniony kontaktu z człowiekiem.

Kontakt do wolontariusza: tel.: 518 729 178
COREY P 64/08/17
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2005 r.
WIELKOŚĆ: DUŻY
RASA: OWCZAREK NIEMIECKI MIX
KASTRACJA: OCZEKUJE NA ZABIEG
W SCHRONISKU OD : SIERPIEŃ 2017

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków