Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 256 61 15

Strona:
schronisko-katowice.eu

Adres:
ul. Milowicka 1b,
40-312 Katowice

Udostępnij:

O Mnie

Mam na imię Dafne. Właściwie podczas wizyty w schronisku możesz mnie nie zauważyć. Nie zachowuję się jak większość psiaków w boksach. Nie szczekam, nie staram się desperacko zwrócić na siebie uwagi. Takie zachowanie nie przystoi psiej damie, która przeżyła już prawie dekadę. A może po prostu wolę zostać na moim... Czytaj dalej ▾ Mam na imię Dafne. Właściwie podczas wizyty w schronisku możesz mnie nie zauważyć. Nie zachowuję się jak większość psiaków w boksach. Nie szczekam, nie staram się desperacko zwrócić na siebie uwagi. Takie zachowanie nie przystoi psiej damie, która przeżyła już prawie dekadę. A może po prostu wolę zostać na moim posłaniu, bo zwyczajnie straciłam nadzieję, że ktoś zwróci na mnie uwagę i postanowi zabrać ze sobą?

Moje serduszko już raz było złamane, dlatego nie staram się zabiegać o względy człowieka. Wolę zachować dystans, niż rozczarować się ponownie. Potrafię zaufać i przywiązać się do opiekuna, jednak potrzebuję na to znacznie więcej czasu niż inne psiaki. Taki ze mnie okaz dla cierpliwych i wytrwałych. Rzec by można: edycja limitowana, dla koneserów. Z natury jestem cichutka i spokojna. Tego samego oczekuję od moich towarzyszy. Nie lubię głośnych dźwięków, gwałtownych, niespokojnych ruchów.

Dlatego też wolę przebywać wśród dorosłych, dzieci nieco mnie przerażają. Większość psów uprzejmie ignoruję. Nie przepadam jednak za nachalnością i zaczepkami. Pokazuję wtedy zęby, żeby dać do zrozumienia, że nie podoba mi się taki brak dobrych manier. Skoro o dobrym wychowaniu mowa, w tej kwestii trudno dopatrzeć się u mnie jakichkolwiek braków. Wykonuję komendy, nawet nie prosząc o nagrodę, grzecznie chodzę na smyczy, jestem posłuszna, nie wadzę nikomu.

Mogłabym bez problemu zaprzyjaźnić się ze starszą osobą. Taką, która wolałaby wspólny relaks na kanapie od ciągania mnie na wielokilometrowe spacery. Póki co cieszę się dość dobrym zdrowiem, więc mogłabym dotrzymać mojemu nowemu człowiekowi towarzystwa jeszcze przez dobrych kilka lat. Nie daj się zwieść pozorom, choć sprawiam wrażenie, że właściwie na niczym już mi nie zależy, tak naprawdę każdego dnia wypatruję kogoś, kto da mi szansę. Potrzebuję tylko jednego: czasu, by wyjść ze swojej skorupy.

Kontakt w sprawie adopcji: 792 171 327
190/16
8 lat
Suka
Zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Katowice