Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(34) 361 65 66

Mail:
schronisko.czestochowa@gmail.com

Strona:
schronisko.czestochowa.pl

Adres:
ul. Gilowa 44/46,
42-202 Częstochowa

Udostępnij:

O Mnie

Imię: Dalia
Płeć: sunia
Rok Urodzenia: 2008
Rasa: mix
Umaszczenie: brązowe
Wielkość: duża
Sterylizacja/kastracja: tak
Numer karty: 66/14
Boks: KWA 32

Opis: Dalia to wspaniała sunia, jednak jej życie nie było łatwe. Co prawda wychowała się na ogromnej posesji, jednak człowieka widziała bardzo rzadko. Gdyby nie wrażliwi sąsiedzi, na... Czytaj dalej ▾
Imię: Dalia
Płeć: sunia
Rok Urodzenia: 2008
Rasa: mix
Umaszczenie: brązowe
Wielkość: duża
Sterylizacja/kastracja: tak
Numer karty: 66/14
Boks: KWA 32

Opis: Dalia to wspaniała sunia, jednak jej życie nie było łatwe. Co prawda wychowała się na ogromnej posesji, jednak człowieka widziała bardzo rzadko. Gdyby nie wrażliwi sąsiedzi, na pewno umarłaby z głodu. Nasi Inspektorzy byli na wielu wzruszających interwencjach, jednak Dalia wraz z rodzeństwem zostanie w naszej pamięci na długo. Piękny, duży dom, posesja składająca się z kilku działek, a na niej dramat kilku psów. Strasznie wychudzone, zmarznięte i wystraszone zwierzęta. Kontakt z właścicielem był bardzo trudny, dopiero z udziałem Funkcjonariuszy Policji udało się nam dotrzeć do starszego, schorowanego pana. Zabranie psów nie było łatwe, gdyż nigdy wcześniej nie miały na swojej szyi obroży czy smyczy, żyły jak półdzikie psy. Nie znały głaskania, przytulania, a człowieka znały jedynie przez ogrodzenie.

Na szczęście udało się nam i tego zimnego, styczniowego dnia, Dalia wraz z rodzeństwem rozpoczęła nowe życie. Najmłodsze pieski, po zakończeniu kwarantanny, szybko znalazły nowe, kochające domy. Jednak Dalia, Damar i Tajga wciąż czekają na ten szczęśliwy dzień. Dalia na pewno nigdy wcześniej nie była szczepiona, czy odrobaczana. Praca z nią wymaga wiele cierpliwości, czasu i spokoju. Dzięki naszym Wolontariuszom, sunia zaczęła wychodzić z boksu i powoli uczy się spacerowania na smyczy. Dalia trafiła do schroniska 24 stycznia 2014 r., po tym jak zrzekł się jej właściciel, który nie był w stanie sprawować nad nią opieki.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Częstochowa