Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
ktoz@ktoz.krakow.pl

Strona:
ktoz.krakow.pl

Adres:
ul. Floriańska 53,
31- 019 Kraków

Udostępnij:

Aktualizacja

Diana ma już dom!!

O Mnie

Szukamy domu dla Dianki, bardzo fajnej, młodej ( ok. 3 letniej) suczki w typie rasy owczarek podhalański. Diana dużą część swojego życia spędziła w niezbyt dobrych warunkach. Prawie rok temu została odebrana przez inspektorów KTOZ i obecnie czeka na dobry dom w hotelu w okolicach Krakowa. Dianka dała się poznać... Czytaj dalej ▾ Szukamy domu dla Dianki, bardzo fajnej, młodej ( ok. 3 letniej) suczki w typie rasy owczarek podhalański. Diana dużą część swojego życia spędziła w niezbyt dobrych warunkach. Prawie rok temu została odebrana przez inspektorów KTOZ i obecnie czeka na dobry dom w hotelu w okolicach Krakowa. Dianka dała się poznać jako wesoła, energiczna, bardzo kontaktowa suka.
Obecnie mieszka w kojcu, jednak bardzo pcha się do domu, jest niesamowicie kontaktowa i pro ludzka, więc bardzo mile widziany dom, gdzie mogła by zamieszkać w domu.

Polecamy ją do domu z ogrodem. Dianka ma różny stosunek do psów - są takie, za którymi nie przepada, a są takie z którymi dogaduje się świetnie i bardzo ładnie się bawi. Stosunek do kotów ma raczej obojętny, koty, które przebywają w miejscu, w którym obecnie jest są jej obojętne. Diana jest wesoła, aktywna, bardzo lubi spacerować.

Nie nadaje się na stróża - każdy człowiek to dla niej przyjaciel. Jest typem rodzinnej pupilki, która powinna mieszkać przy człowieku i mieć stały kontakt z ludźmi. Umie chodzić na smyczy, nigdy nie wykazała agresji do człowieka.

Prosimy o przemyślane telefony - Diana to duży silny pies, który wymaga sporo ruchu, czasu uwagi. Z góry dziękujemy za oferty do kojca i na łańcuch.

Kontakt: Beata 504470635

Zwiń ▴