Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 256 61 15

Strona:
schronisko-katowice.eu

Adres:
ul. Milowicka 1b,
40-312 Katowice

Udostępnij:

Aktualizacja

Diler ma już dom!!

O Mnie

Diler (393/17) ~ 4 lata
Diler to imię z domu. Pierwszego domu. 2 lata temu został oddany do schroniska, ponieważ jego właściciele wyjechali za granicę. Szybko został adoptowany, jednak po 2 latach wrócił do boksu. Diler to spokojny, zrównoważony pies. Ładnie chodzi na smyczy, a spuszczony przychodzi na zawołanie. Zna... Czytaj dalej ▾
Diler (393/17) ~ 4 lata
Diler to imię z domu. Pierwszego domu. 2 lata temu został oddany do schroniska, ponieważ jego właściciele wyjechali za granicę. Szybko został adoptowany, jednak po 2 latach wrócił do boksu. Diler to spokojny, zrównoważony pies. Ładnie chodzi na smyczy, a spuszczony przychodzi na zawołanie. Zna komendę siad, leżeć. Do ludzi nastawiony jest pozytywnie.

Początkowo jednak jest zdystansowany, nie pozwala się zbytnio dotykać, zdarza mu się szczekać ostrzegawczo, ale nie jest agresywny. Dopiero, gdy nabierze zaufania, pozwala na więcej swojemu opiekunowi. Nie przepada za zabiegami pielęgnacyjnymi. Z większością psów się dogaduje, nie wykazuje agresji, jest raczej skory do zabawy. Ma dłuższą, szorstką sierść wymagającą regularnej pielęgnacji lub strzyżenia raz na jakiś czas.

Kontakt w sprawie adopcji: 509 856 668

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Katowice