Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Dyżurny to młody, ok. roczny, nieduży psiak. Do schroniska trafił w maju 2017 roku, znaleziony na ulicy. Dyżurny w pierwszym kontakcie jest psem wycofanym, boi się nowych osób, szczególnie mężczyzn, gwałtownych ruchów, podniesionej ręki. Odskakuje lub wycofuje się, wygląda jakby miał w przeszłości negatywne wspomnienia z człowiekiem. Jednak bardzo... Czytaj dalej ▾ Dyżurny to młody, ok. roczny, nieduży psiak. Do schroniska trafił w maju 2017 roku, znaleziony na ulicy. Dyżurny w pierwszym kontakcie jest psem wycofanym, boi się nowych osób, szczególnie mężczyzn, gwałtownych ruchów, podniesionej ręki. Odskakuje lub wycofuje się, wygląda jakby miał w przeszłości negatywne wspomnienia z człowiekiem. Jednak bardzo szybko nabiera zaufania (do kobiet, do mężczyzn zajmuje to dłuższą chwilę), a kiedy kogoś poza, staje się niesamowitym słodziakiem.

Całym sobą pokazuje radość z każdego spotkania. Chętnie się przytula, zaprasza do zabawy. Zachęcony smakołykami szybko się uczy. Uwielbia długie spacery, bieganie i zabawę. W opiekuna jest wpatrzony jak w obrazek, jest niesamowicie radosnym psem.

Dyżurny umie podstawowe komendy, nie ciągnie na smyczy. Za innymi psami raczej nie przepada, ale nie wykazuje agresji, więc jest duża szansa, że z czasem nauczy się akceptować inne czworonogi.
Idealnie sprawdziłby się przy boku aktywnych właścicieli, którzy na początku daliby mu trochę czasu na oswojenie, a potem pamiętali, że do nowych osób czy w nowych sytuacjach Dyżurny potrzebuje chwili na przyzwyczajenie. Adoptując go zyska się niesamowitego przyjaciela, który odwdzięczy się ogromem miłości.

Kontakt do wolontariusza (przed adopcją bardzo zachęcam do umówienia się na spacer): Dominika 698 665 562

Dyżurny P 80/05/17
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2016 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD MAJA 2017 r.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków