Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 256 61 15

Strona:
schronisko-katowice.eu

Adres:
ul. Milowicka 1b,
40-312 Katowice

Udostępnij:

O Mnie

Florek (123/17) ~ 2 lata
Florek to młody, dwuletni, psiak średniej wielkości (ma w kłębie ma ok. 40 cm) o krótkiej, czarno-białej sierści, prostej w pielęgnacji. Jego prawa łapka jest delikatnie przekrzywiona, jednak psiak nie zwraca na nią większej uwagi; nie przeszkadza mu ona w poruszaniu się, a wręcz czasem... Czytaj dalej ▾
Florek (123/17) ~ 2 lata
Florek to młody, dwuletni, psiak średniej wielkości (ma w kłębie ma ok. 40 cm) o krótkiej, czarno-białej sierści, prostej w pielęgnacji. Jego prawa łapka jest delikatnie przekrzywiona, jednak psiak nie zwraca na nią większej uwagi; nie przeszkadza mu ona w poruszaniu się, a wręcz czasem ciągnie na smyczy - jest dosyć energiczny.

Florek jest bardzo wesołym i sympatycznym psem, lubi ludzi, wszelkiego rodzaju pieszczoty oraz branie na ręce. Dogaduje się z większością psów, czasem jednak może zawarczeć bądź zaszczekać. Z niektórymi psami bardzo chętnie się bawi. Florek jest skupiony na opiekunie, często łasi się do niego jak kot. Zna on komendy: siad, waruj, poproś, uczy się podaj łapę i zdechł pies. Jeśli podejdziesz do jego boksu, zobaczysz wpatrzone w Ciebie, pełne nadziei, brązowe oczy, pragnące obdarzyć Cię miłością na zawsze.

Kontakt w sprawie adopcji: 510 382 806, maja1998@tlen.pl

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Katowice