Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
ktoz@ktoz.krakow.pl

Strona:
ktoz.krakow.pl

Adres:
ul. Floriańska 53,
31- 019 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Frania została wyrzucona w jednej z podkrakowskich miejscowości wraz z malutkim szczeniakiem. Trafiła do hotelu dla psów, gdzie czeka na nowy dom. Maluch już dawno znalazł nowych opiekunów, a Frania została sama... Frania jest malutkim psiakiem, waży ok. 8 kg, bez problemu można wziąć ją na ręce. Jest spokojnym, bardzo... Czytaj dalej ▾ Frania została wyrzucona w jednej z podkrakowskich miejscowości wraz z malutkim szczeniakiem. Trafiła do hotelu dla psów, gdzie czeka na nowy dom. Maluch już dawno znalazł nowych opiekunów, a Frania została sama... Frania jest malutkim psiakiem, waży ok. 8 kg, bez problemu można wziąć ją na ręce. Jest spokojnym, bardzo łagodnym psiakiem bardzo przyjazna do innych psów.

Frania ładnie chodzi na smyczy, wykonuje podstawowe komendy. Zachowuje idealną czystość w boksie , nie jest hałaśliwa. Ma cudowny charakter, jest ulubienicą wolontariuszy. To typ kochanej, poczciwej suni, która bardzo źle znosi pobyt za kratą, potrzebuje obecności człowieka. Może zamieszkać zarówno w niewielkim mieszkaniu jak i w domu z ogrodem.

Frania dostała już porcję złego od życia, teraz pora na super dom i bezpieczną przystań do końca życia. Frania przebywa w Krakowie. Jest zdrowa, zaszczepiona p. wściekliźnie, przed adopcją zostanie wysterylizowana. Jeśli znajdzie się fajny dom w innym mieście pomożemy w transporcie.

Szukamy domu dla Frani, malutkiej, kochanej suczki w wieku ok. 5 lat.
Kontakt:
Gosia 606129268

Zwiń ▴