Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
509 508 074

Mail:
krakowskie.bullowate@o2.pl

Strona:
facebook.com/Krakowskie.Bullowate.Do.Adopcji

Adres:
Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Gizmo z początku był dość przerażony pobytem w schronisku, sporo osób próbował odstraszać warczeniem. To pies, u którego zaufanie należy sobie zaskarbić z czasem- nie od razu. Dlatego dobrze by było, gdyby zainteresowany adopcją, przyszedł kilka razy go odwiedzić, aby poznać się wzajemnie. Gizmo będzie potrzebował czasu na poznanie otoczenia... Czytaj dalej ▾ Gizmo z początku był dość przerażony pobytem w schronisku, sporo osób próbował odstraszać warczeniem. To pies, u którego zaufanie należy sobie zaskarbić z czasem- nie od razu. Dlatego dobrze by było, gdyby zainteresowany adopcją, przyszedł kilka razy go odwiedzić, aby poznać się wzajemnie. Gizmo będzie potrzebował czasu na poznanie otoczenia i zaufaniu opiekunowi.
Gizmo to inteligentny, fajny pies z potencjałem na rewelacyjnego przyjaciela.

Na spacerach chodzi ładnie na smyczy. Wobec psów jest zazwyczaj obojętny, bądź zaczepia je do zabawy. Chociaż trzeba kontrolować by podczas zabawy zarówno z psem jak i opiekunem nie nakręcał się zbyt bardzo i nie podgryzał. Lubi się bawić piłkami, szarpakami itp.

Gdy Gizmuś kogoś lepiej pozna, chętnie włazi na kolana i prosi o pieszczoty. Zna komendy i chętnie je wykonuje, ale z początku boi się gwałtownych ruchów wykonywanych w jego stronę. Chociaż z początku na nieznanych może powarkiwać zza krat, to dla „swoich” jest milutki- bardzo cieszy się ze spaceru i kontaktu z człowiekiem.
To wesoły, energiczny psiak. Garnie się do ludzi, aczkolwiek należy przekonywać go do siebie powoli, małymi krokami i nic na siłę

tel 518 729 178

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Krakowskie Bullowate