Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(14) 625 82 34

Strona:
azyl-tarnow.pl

Adres:
ul. Komunalna 31,
33-100 Tarnów

Udostępnij:

Aktualizacja

Greta ma już dom!!

O Mnie

Greta to 7 letnia duża sunia w typie husky. Do naszego azylu trafiła w ponownie pod koniec stycznia 2017 roku i zamieszkuje boks 19. Na co dzień jest spokojną psiną spragnioną ciepła, kontaktu z człowiekiem. Na każdym kroku pokazuje jak bardzo potrzebuje czułości. Gdy ją dostaje, wpatruje się w człowieka... Czytaj dalej ▾ Greta to 7 letnia duża sunia w typie husky. Do naszego azylu trafiła w ponownie pod koniec stycznia 2017 roku i zamieszkuje boks 19. Na co dzień jest spokojną psiną spragnioną ciepła, kontaktu z człowiekiem. Na każdym kroku pokazuje jak bardzo potrzebuje czułości. Gdy ją dostaje, wpatruje się w człowieka i chwytając za serce prosi żeby nie przestawał.

Na nasz widok pojawia się radość, a na widok smyczy jeszcze większa. Jest mądra i posłuszna. Lubi spacery, korygowana potrafi bardzo ładnie iść na smyczy. Na przewodniku w pierwszej kolejności skupia się gdy jest dobry smakołyk. Kocha szaleństwa na wybiegu, a po ich zakończeniu przychodzi na duże mizianko. Mając człowieka obok cały czas za nim chodzi i zaczepiając pyszczkiem, wtula się i zachęca do głaskania.

Greta świetnie sprawdzi się jako psiak rodzinny który będzie wpatrzony w swoich opiekunów. Toleruje obce osoby i większość psów gdyż bywa wobec nich dominująca podczas jedzenia co zwłaszcza nasiliło się po powrocie z adopcji.

Greta w nowym domu była wypuszczana poza posesję bez opiekuna, żeby "bardziej się wybiegała" co nie jest dopuszczalne gdyż wiadomo że pies mógłby wpaść choćby pod samochód. Jak każdy psiak została u nas wysterylizowana, zaczipowana, czyli posiada elektroniczny identyfikator- czip, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie, na choroby wirusowe, odrobaczona i odpchlona.

NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!!!

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Tarnów