Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Hania już raz była adoptowana ze schroniska jako szczenie. To urocza mała suczka, z mnóstwem energii do zabawy. Początkowo boi się obcych, zza krat obszczekuje odwiedzających, broni terenu. Nie należy jej również niepokoić przy jedzeniu.

Jest bardzo nieufna w stosunku do nowych osób, które wchodzą do jej boksu,... Czytaj dalej ▾
Hania już raz była adoptowana ze schroniska jako szczenie. To urocza mała suczka, z mnóstwem energii do zabawy. Początkowo boi się obcych, zza krat obszczekuje odwiedzających, broni terenu. Nie należy jej również niepokoić przy jedzeniu.

Jest bardzo nieufna w stosunku do nowych osób, które wchodzą do jej boksu, "przyciśnięta do muru" potrafi ugryźć ze strachu. Jednak gdy podejdzie się do Hani z cierpliwością i przysmakami strach szybko ulatuje, Hania rozchmurza się i chce się bawić, biegać z człowiekiem i przytulać. Uwielbia przeciągać zabawki i udawać zapasy, kłapie wtedy po szczeniacku zębami i udaje, że gryzie, ale robi to bardzo delikatnie. Jest niesamowicie skupiona na człowieku i pojętna, w lot łapie o co chodzi.

Zaczęłyśmy pracę nad komendą "zostaw" i na wyeliminowaniu gryzienia rąk przy zabawie. Widać też, że bardzo potrzebuje pieszczot, podczas głaskania wtula się i pokazuje brzuszek. Czasem dopomina się o uwagę, ale nie jest nachalna. Na spacerach Hania jest wesoła, uwielbia biegać i ścigać się z opiekunem. Zdarza jej się przestraszyć przypadkowych rzeczy (gniazdo ptaka, latarnia), reaguje wtedy szczekaniem.

Ta urocza suczka potrzebuje cierpliwego i delikatnego opiekuna, który pozwoli jej poznawać nowy dom i nowych ludzi w jej własnym tempie. Hania, gdy tylko się ośmieli, będzie wspaniałym, mądrym, żywiołowym kompanem. Nie nadaje się do domu z dzieckiem. Akceptuje koty. Suczka ma w tym momencie problemy zdrowotne ze skórą. W schronisku regularnie jest kąpana w leczniczym szamponie. Dostają hypoalergiczną karmę. Do końca nie wiadomo co jest przyczyną wyłysień. Przed decyzją o adopcji preferowane kilkukrotne wizyty zapoznawcze na terenie schroniska. Nie polecamy jej do domu z malutkimi dzieci.

HANIA P 99/10/16
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2016 R.
WIELKOŚĆ: MAŁY
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD PAŹDZIERNIKA 2016

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków