Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Kajtuś został znaleziony we wrześniu 2016 i nikt go nie szukał. Przykro, że ktoś porzucił tak fantastycznego psa. Widać, że należał kiedyś do kogoś. Jest czystym i ułożonym psem. Zna wszystkie podstawowe komendy. Chętnie aportuje i oddaje piłeczkę za smakołyki. Aportowanie sprawia mu ogromną radość i nawet po dłuższej zabawie... Czytaj dalej ▾ Kajtuś został znaleziony we wrześniu 2016 i nikt go nie szukał. Przykro, że ktoś porzucił tak fantastycznego psa. Widać, że należał kiedyś do kogoś. Jest czystym i ułożonym psem. Zna wszystkie podstawowe komendy. Chętnie aportuje i oddaje piłeczkę za smakołyki. Aportowanie sprawia mu ogromną radość i nawet po dłuższej zabawie za każdym razem równie ochoczo przynosi piłkę.

Pięknie chodzi na smyczy i reaguje na zawołania. Psy mija obojętnie, chyba, że któryś go zaczepi, to czasem odszczeka.
Jest łagodnym i milutkim psem. Pozwala się brać na ręce, wskakuje na kolana. Wniesie ogrom pozytywnej energii do nowego domu. Jest wesoły a jak widzi znajome osoby to radości i rozdawania całusów nie ma końca. Kajtek to typ psa, który kocha wszystkich. Czasem się tak bardzo cieszy, że nie wie co ze sobą zrobić, z ekscytacji chwyta za smycz lub podskakuje ( a potrafi skakać bardzo, bardzo wysoko).

Jest wdzięcznym i uroczym zwierzakiem, którego nie da się nie pokochać. Jeśli szukasz grzecznego i pozytywnego psiaka, który nie pozwoli Ci się nudzić to Kajtuś będzie idealny.

KAJTUŚ P 91/09/16
Przybliżona data urodzenia: 2010r
W schronisku od: wrzesień 2016
Kastracja: TAK
Wielkość: średni mniejszy
KONTAKT Z WOLONTARIUSZKĄ: TEL. 518 729 178

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków