Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 256 61 15

Strona:
schronisko-katowice.eu

Adres:
ul. Milowicka 1b,
40-312 Katowice

Udostępnij:

Aktualizacja

Karbon ma już dom!!

O Mnie

Karbon (180/16) ~ 6 lat
Karbon to psiak średniej wielkości, ma ok. 50 cm w kłębie i waży 27 kg. Do ludzi jest przyjazny, lubi być głaskany. Do psów nastawiony jest różnie - na niektóre reaguje agresją, z innymi chce się bawić. Niestety przy zabawie czasem zaczyna warczeć, przez co... Czytaj dalej ▾
Karbon (180/16) ~ 6 lat
Karbon to psiak średniej wielkości, ma ok. 50 cm w kłębie i waży 27 kg. Do ludzi jest przyjazny, lubi być głaskany. Do psów nastawiony jest różnie - na niektóre reaguje agresją, z innymi chce się bawić. Niestety przy zabawie czasem zaczyna warczeć, przez co wiele psów źle odbiera jego zamiary.

Choć na spacerach z reguły ignoruje inne czworonogi, to w przyszłym domu powinien być jedynym zwierzakiem. Jest ciekawy otoczenia, choć przy tym spokojny. Jest silnym psem i potrafi mocno pociągnąć na smyczy, jednak większość czasu chodzi ładnie (szczególnie w szelkach). Mimo spokojnego usposobienia jest psem aktywnym, potrzebującym ruchu. Sprawdzi się w rodzinie aktywnie spędzającej czas. Może również zamieszkać w domu z ogrodem, jednak powinien mieć dostęp do domu, stały kontakt z opiekunami oraz zapewnione regularne spacery.

Nie nadaje się do pilnowania! Nie powinien mieszkać z małymi dziećmi, ponieważ próbując zdobyć smakołyk, może niechcący zrobić krzywdę, ale ze starszymi dziećmi sprawdzi się idealnie. Reaguje na swoje imię, potrafi komendy: siad, łapa, waruj, turlaj się i cały czas uczy się nowych; chętnie pracuje z opiekunem. Lubi się też bawić zabawkami i powoli opanowuje tor agility. Ma krótką, łatwą w pielęgnacji sierść.

Kontakt: ania.hyrnik@op.pl, 514 324 200

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Katowice