Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 249 84 52

Mail:
schroniskochorzow@wp.pl

Strona:
chorzow.schronisko.com

Adres:
ul. Opolska 36,
41-500 Chorzów

Udostępnij:

Aktualizacja

Kora ma już dom!!

O Mnie

" Mam na imię Kora. Do schroniska trafiłam prosto z ciepłego domku... Mojego Pana zabrali do szpitala, ma już ponad 90 lat, mówili, że po mnie nie wróci. Trafiłam za kratki... Strasznie tu głośno, z kojców wylewa się żal i smutek moich towarzyszy niedoli... Nie jestem już zbyt młoda, boję... Czytaj dalej ▾ " Mam na imię Kora. Do schroniska trafiłam prosto z ciepłego domku... Mojego Pana zabrali do szpitala, ma już ponad 90 lat, mówili, że po mnie nie wróci. Trafiłam za kratki... Strasznie tu głośno, z kojców wylewa się żal i smutek moich towarzyszy niedoli... Nie jestem już zbyt młoda, boję się, że zostanę tu na zawsze. Robi się coraz zimniej, a ja nie jestem coraz młodsza...

Mimo budy pełnej słomy moim łapkom doskwiera chłód. Strasznie brakuje mi spacerków z moim Panem, dobrego słowa, poklepania po łebku...nawet mojego ulubionego kocyka... Czy znajdzie się ktoś, kto da mi jeszcze szansę? Proszę, nie skazujcie mnie na zapomnienie...na odchodzenie w samotności jako suczka z nr 764.... Pomóż...adoptuj...proszę... "

Kora jest zaczipowana, odrobaczona, zaszczepiona. Zapewniamy jej zabieg sterylizacji. Jest bardzo grzeczną i łagodną suczką <3 Polecamy ją do adopcji !!!

Nr: 764 / 17
Płeć: suczka
Imię: Kora
Wiek: ~ 9-10 lat
Rozmiar: duża

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Chorzów