Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 256 61 15

Strona:
schronisko-katowice.eu

Adres:
ul. Milowicka 1b,
40-312 Katowice

Udostępnij:

O Mnie

Kropka to niewielka (waży ok. 7 kg), 10-letnia, szalenie sympatyczna sunia, która swoim wielkim serduszkiem obejmuje cały świat. Kropka kocha ludzi - małych, dużych, młodych, starych. Ale to nie koniec! Kropeczka nie ma problemu z psimi kumplami, zarówno tymi małymi jak i dużymi. Chętnie spędza towarzysko wolny czas na psim... Czytaj dalej ▾ Kropka to niewielka (waży ok. 7 kg), 10-letnia, szalenie sympatyczna sunia, która swoim wielkim serduszkiem obejmuje cały świat. Kropka kocha ludzi - małych, dużych, młodych, starych. Ale to nie koniec! Kropeczka nie ma problemu z psimi kumplami, zarówno tymi małymi jak i dużymi. Chętnie spędza towarzysko wolny czas na psim wybiegu. W dodatku akceptuje koty - kotki, kocurki, kocięta.

Nie ciągnie na smyczy, nie ma problemu z jazdą samochodem. Nie należy do piesków wybrednych. Szybko się przywiązuje. Niewiele wiemy o życiu Kropki - została zabrana od poprzedniego opiekuna z powodów prawnych. Trafiła do schroniska, a - jak wiadomo - tak mały piesek ginie wśród wielkich boksów. Dopiero gdy przejęliśmy ją na DT zobaczyliśmy, że to typowo domowy, kanapowy piesek.

Ale coś za coś - miłość Kropki do całego świata spowodowała to, że jej serduszko nie wytrzymało. Kropka cierpi na niedomykalność zastawki dwu- i trójdzielnej. Jest na lekach, które spowalniają proces chorobowy. Leki nie są drogie, a Kropka nie wykazuje żadnych objawów choroby odkąd zaczęła je przyjmować.

Dodatkowo Kropeczka ma początki zaćmy. Niewiadomo jednak jak szybko proces będzie postępował. Być może będzie cieszyć się doskonałym wzrokiem jeszcze długie lata. Niedawno wycięliśmy również u Kropeczki guza, czekamy na wyniki histopatologii. Wszystkie te kwestie nie zmieniają jednego - Kropka to genialna istota, która zasługuje na swój jeden, jedyny, wymarzony dom.

Kropka to taki mix Jack Russel Terriera (ma szorstką sierść) z Buldogiem Francuskim (uszy jak radary i krótki króliczy ogonek :D) - nikt nie ma takiej drugiej na świecie. Jeżeli myślisz o adopcji psa - napisz, zadzwoń. Zakochasz się po uszy w Kropeczce.

Kontakt w sprawie adopcji: Alicja - 888 174 228, Dawid - 730 181 287.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Katowice