Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 395 21 75

Mail:
schroniskobytom@opoczta.pl

Strona:
schroniskobytom.pl

Adres:
ul. Łaszczyka 18,
Bytom Miechowice

Udostępnij:

O Mnie

Nazywam się Kuba, mam 4 lata i właśnie zaczynam swoja podróż w nieznane. Całe życie spędziłem przy boku ludzi, teraz czeka mnie już tylko boks Schroniskowy. Mówią, że pies taki jak ja ‚nie ma szans’. Jak na terriera przystało – potrzebuje dużo ruchu i zainteresowania, nie wystarczy mi 5 minut... Czytaj dalej ▾ Nazywam się Kuba, mam 4 lata i właśnie zaczynam swoja podróż w nieznane. Całe życie spędziłem przy boku ludzi, teraz czeka mnie już tylko boks Schroniskowy. Mówią, że pies taki jak ja ‚nie ma szans’. Jak na terriera przystało – potrzebuje dużo ruchu i zainteresowania, nie wystarczy mi 5 minut spaceru 3 razy dziennie. Przy takich dawkach ruchu robię się lekko ‚pobudzony’ i zdesperowany.

Źle znoszę samotność, w czasie długiego samotnego przesiadywania robię się znudzony i zjem to i owo, ale nic ze złej woli! Jestem towarzyski, zawsze pierwszy reaguję na inne pieski np na spacerze. Zacytuję zdanie mojej właścicielki z ankiety osoby chcącej oddać swojego czworonoga: „Kuba najczęściej był wyprowadzany 2 razy dziennie, ale to nie były długie spacery. Nie jest przyzwyczajony do przewożenia samochodem. Piesek rzadko jadał sucha karmę,najczęściej to co domownicy. Sugestia właścicielki, raczej nie poleca oddania go do domu z małymi dziećmi,raczej dla osoby o silnym charakterze,która potrafi go utemperować.”

Nie wiem na ile jesteś dobrym człowiekiem, i spojrzysz na mnie NORMALNIE jak na terriera, psa myśliwskiego, który bez odpowiedniej dawki ruchu (na pewno nie 2 krótkie spacery) będzie psem właśnie z opisu właścicielki. Świadomy i aktywny właściciel pomoże mi stać się fajnym towarzyszem rodziny.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Bytom