Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
510 170 787

Mail:
kundelek@rsoz.org

Strona:
kundelek.rsoz.org

Adres:
ul. Ciepłownicza 3,
Rzeszów

Udostępnij:

O Mnie

Kuki to piesek w typie teriera o umaszczeniu czarnym podpalanym. W roku 2016 trafił do schroniska mając ok. 6 lat. Kuki wrócił z adopcji. W swoim dotychczasowym domu był przez rok, ale niestety opiekunowie nie poradzili sobie z wyzwaniem, jakim jest Kuki. Szukamy bardzo odpowiedzialnych właścicieli, którzy podejmą walkę o... Czytaj dalej ▾ Kuki to piesek w typie teriera o umaszczeniu czarnym podpalanym. W roku 2016 trafił do schroniska mając ok. 6 lat. Kuki wrócił z adopcji. W swoim dotychczasowym domu był przez rok, ale niestety opiekunowie nie poradzili sobie z wyzwaniem, jakim jest Kuki. Szukamy bardzo odpowiedzialnych właścicieli, którzy podejmą walkę o szczęście dla tego kłębka nerwów i lęków, jakim jest obecnie Kuki.

Kuki wydaje się obawiać innych psów, więc powinien trafić do domu, gdzie będzie jedynym czworonogiem. Natomiast wydaje się, że dogadał by się z kotami - zauważa je, ale się do nich nie wyrywa i nie próbuje gonić.

Na spacerach nie ciągnie, elegancko idzie obok człowieka, czasami tylko zatrzymując się, aby zbadać ciekawszy zapach. Cierpliwie znosi też czesanie i podcinanie sierści.
Kuki jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.
Kontakt w sprawie adopcji: 510 170 787

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Rzeszów - Kundelek