Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Lord to młody, około 3 letni pies w typie labradora. Po raz pierwszy trafił do schroniska znaleziony i nikt po niego się nie zgłosił. Od tego czasu dwukrotnie wrócił już z adopcji z powodu agresji. W schronisku nie wykazuje zachowań agresywnych w stosunku do człowieka, jednak potrafi być nieco charakterny... Czytaj dalej ▾ Lord to młody, około 3 letni pies w typie labradora. Po raz pierwszy trafił do schroniska znaleziony i nikt po niego się nie zgłosił. Od tego czasu dwukrotnie wrócił już z adopcji z powodu agresji. W schronisku nie wykazuje zachowań agresywnych w stosunku do człowieka, jednak potrafi być nieco charakterny i dlatego powinien trafić do osoby doświadczonej i konsekwentnej.

Jest bardzo żywiołowy i pełen energii. Chętnie współpracuje z człowiekiem, umie podstawowe komendy i zapewne bez trudu nauczy się kolejnych.
Ładnie chodzi na smyczy, czasami jednak może pociągnąć gdy coś go bardzo zainteresuje. Wyrywa się również do innych psów. Niestety ma bardzo duże braki w socjalizacji i zupełnie ich nie toleruje, dlatego zdecydowanie powinien być „psim jedynakiem”.

Jeśli miałby trafić do domu z dziećmi, powinny być one starsze, kilkunastoletnie, ponieważ Lord wciąż potrzebuje wychowania. Obecnie, gdy czegoś chce często skacze na człowieka nie przejmując się swoimi gabarytami a także zdarza mu się dość mocno podgryzać, dlatego mniejszym dzieciom mógłby zrobić krzywdę.

Przyszły właściciel będzie musiał zapewnić Lordowi odpowiednią dawkę ruchu, ale także nastawić się na pracę z psem by wyeliminować niechciane zachowania.

LORD P 78/03/17
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2014 r.
WIELKOŚĆ: DUŻY
RASA: LABRADOR MIX
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD MARCA 2017 r.
Kontakt do wolontariusza: tel.: 503 757 874

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków