Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Lupus to uroczy pies o wilkowatej urodzie. Trafił do schroniska znaleziony i niestety nikt go tu nie szukał. Mimo stosunkowo młodego wieku na jaki został oceniony (5 lat), jest to bardzo spokojny i nie wymagający nadmiernej aktywności psiak. Na smyczy chodzi wzorowo, nie ciągnie, nie wyrywa się do mijanych psów,... Czytaj dalej ▾ Lupus to uroczy pies o wilkowatej urodzie. Trafił do schroniska znaleziony i niestety nikt go tu nie szukał. Mimo stosunkowo młodego wieku na jaki został oceniony (5 lat), jest to bardzo spokojny i nie wymagający nadmiernej aktywności psiak. Na smyczy chodzi wzorowo, nie ciągnie, nie wyrywa się do mijanych psów, jest w stosunku do nich obojętny. W bezpośrednim kontakcie jest łagodny i cierpliwy.

Lupus ożywia się trochę spuszczony na wybiegu. Zabawki co prawda go nie interesują, ale wołany i zachęcany przez człowieka trochę pobiega. Mimo, że nigdy się sam nie dopomina o kontakt z człowiekiem, bardzo lubi pieszczoty. Cieszy się na widok znajomych sobie osób. Jest tez olbrzymim łasuchem i gdy tylko wyczuje smakołyk wsadza nos w kieszeń i nie da spokoju dopóki go nie dostanie
Jest bardzo towarzyski i kontaktowy względem ludzi.

Niestety prawdopodobnie nie słyszy lub słyszy bardzo słabo.
Lupus raczej nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, ponieważ broni zasobów –nie należy mu przeszkadzać gdy coś je lub trzyma w pysku.

Lupus nie przepada za zabiegami weterynaryjnymi, natomiast podczas czesania jest bardzo grzeczny.
Jest to wspaniały pies, który na pewno sprawdzi się w roli najlepszego przyjaciela.

Kontakt do wolontariusza: 518 729 178, 503 757 874
LUPUS P 85/06/17
PRZYBLIŻONA DATA UR.: 2012 r.
WIELKOŚĆ: DUŻY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD CZERWCA 2017 r.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków