Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

Aktualizacja

Mada ma już dom!!

O Mnie

Mada jest 5-letnią suczką, która do schroniska trafiła wraz ze swoją siostrą Molly (P 124/04/16). Nasze psice są ze sobą bardzo zżyte, z żalem będzie je rozdzielać, lecz najważniejsze aby każda znalazła ciepły kąt i kochającego człowieka. Mada przez kraty może wydawać się groźnym psem, ponieważ szczeka i nie potrafi... Czytaj dalej ▾ Mada jest 5-letnią suczką, która do schroniska trafiła wraz ze swoją siostrą Molly (P 124/04/16). Nasze psice są ze sobą bardzo zżyte, z żalem będzie je rozdzielać, lecz najważniejsze aby każda znalazła ciepły kąt i kochającego człowieka. Mada przez kraty może wydawać się groźnym psem, ponieważ szczeka i nie potrafi się dobrze \'zareklamować\'. Warto jednak poznać sunię poza boksem, a najlepiej na wybiegu lub poza schroniskiem, ponieważ na jego terenie nie jest zbyt grzeczna. Ciągnie na smyczy, szczeka i rzuca się do psów.

Jednak od początku pobytu w schronisku (kwiecień 2016r.) poczyniła już postępy. Nauka chodzenia na smyczy trwa w dalszym ciągu i powinna być kontynuowana w nowym domu. Jest to pies, który powinien trafić na doświadczonego i konsekwentnego opiekuna, który zapewni jej wychowanie i odpowiednią dawkę ruchu. Nie wystarczą jej spacery 3x dziennie po 15 minut, czy zostawianie samopas w ogrodzie. Jest żywiołową, energiczną suczką, która bardzo lubi biegać i się bawić. Puszczona na wybiegu szaleje ze swoją siostrą, bawi się piłkami, szarpakami, frisbee. Zabawek nie oddaje, ale przy wyciąganiu z pyska nie wykazuje agresji. Warto mieć drugą zabawkę/piłkę na podmianę.

Boks współdzieli z siostrą Molly i jeszcze jedną suczką, do której również nie wykazuje cienia agresji, nie zwraca na nią uwagi. Nie wiadomo jak w stosunku do innych psów, które spotkałaby „nos w nos”, ponieważ do kojców się rzuca. Może to być jednak spowodowane otoczeniem i napięciem w jakim się znajduje. Stosunek do kotów i dzieci nie jest znany. Mada jest również doskonałą biegaczką. Z jedną z wolontariuszek pokonuje długie dystanse, co sprawia jej ogromną radość. Spędza czas poza schroniskiem i nie jest to standardowo 20-30 minutowy spacer. Polecany równie aktywny właściciel. Zapraszamy do zapoznania Mady w schronisku.

MADA (P 123/04/16)
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2011r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI WIĘKSZY
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD: KWIECIEŃ 2016r.
Kontakt do wolontariuszek: 669-611-196, 692 883 386

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków