Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(14) 625 82 34

Strona:
azyl-tarnow.pl

Adres:
ul. Komunalna 31,
33-100 Tarnów

Udostępnij:

Aktualizacja

Madox ma już dom!!

O Mnie

Madox jest 12 letnim dużym samcem w typie owczarka. Do naszego Tarnowskiego azylu trafił początkiem września 2017 roku jako psiak po śmierci właściciela, na polecenie UMT. Madox to radosny i żywiołowy psiak kochający każdego człowieka. Już na drugi dzień bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Większość psin potrzebuje kilku dni na odnalezienie... Czytaj dalej ▾ Madox jest 12 letnim dużym samcem w typie owczarka. Do naszego Tarnowskiego azylu trafił początkiem września 2017 roku jako psiak po śmierci właściciela, na polecenie UMT. Madox to radosny i żywiołowy psiak kochający każdego człowieka. Już na drugi dzień bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Większość psin potrzebuje kilku dni na odnalezienie się... Madox już na drugi dzień gonił jak szalony za piłkami :)

Kocha mizianki i wszelkiego rodzaju pieszczoty, a człowieka najchętniej chciałby mieć 24/h. Uwielbia spacery, choć największą frajdę sprawia mu wybieg. Gdy tylko człowiek dołączy do wybiegu, Madox od razu chwyta za piłki i robiąc rundy zachęca nas do zabaw. Na co dzień energii mu nie brakuje, a zachowanie ma jak typowe psie dziecko :) Kocha aportować, najlepiej żeby wszystkie piszczałki były jego. Żadna piłka mu nie umknie a piszczałka zostanie wygryziona ;) Lubi zabawy związane z wodą. Gdy widzi węża, od razu podbiega i łapie wodę.

Gdy człowiek zostawia samego na wybiegu, Madox przez chwile zawodzi, po czym się uspokaja i znajduje sobie zajęcie. Chłopak będąc w boksie lubi obszczekać obce osoby, najprawdopodobniej będzie dobrym stróżem swojej rodzinki. Niestety wzrok chłopaka nie należy do najlepszych, ale mimo tego uciekającą piłeczkę zawsze zauważy ;)

Bardzo pragnie znów mieć własną rodzinę, która da bezpieczeństwo, przytuli i porzuca piłeczki. Toleruje obce osoby i psy. Madox został u nas wykastrowany i zaczipowany, oraz zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, na choroby wirusowe, odrobaczony i odpchlony.

NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!!!

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Tarnów