Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Maja to czarna podpalana suczka owczarka niemieckiego. Sunia w stosunku do ludzi jest niezwykle pozytywna, wręcz spragniona kontaktu z człowiekiem. Bardzo się ekscytuje na widok opiekuna i wtedy skacze z radości. Zdecydowanie spokojniej zachowuje się, gdy jest sama, bo kiedy towarzyszy jej młody kolega o niespożytej energii, to jego temperament... Czytaj dalej ▾ Maja to czarna podpalana suczka owczarka niemieckiego. Sunia w stosunku do ludzi jest niezwykle pozytywna, wręcz spragniona kontaktu z człowiekiem. Bardzo się ekscytuje na widok opiekuna i wtedy skacze z radości. Zdecydowanie spokojniej zachowuje się, gdy jest sama, bo kiedy towarzyszy jej młody kolega o niespożytej energii, to jego temperament jej się udziela. Maja lubi głaskanie, przytulanie i pieszczoty.

Sunia po wyjściu z boksu usilnie ciągnie do wyjścia na zewnątrz, ale najprawdopodobniej jest to kwestia niewybiegania, gdyż w trakcie spaceru (gdy jest sama bez nieco nadpobudliwego towarzysza), to potrafi całkiem ładnie chodzić na smyczy. Jednak Maja potrzebuje sporej dawki ruchu i kilkuminutowe spacerki pod blokiem nie są dla niej. Lubi aktywność zarówno na spacerze, jak i na wybiegu, z czego zawsze ochoczo korzysta.

Maja ma ambiwalentny stosunek do innych psów. Przez furtkę na wybiegu nakręca się na inne czworonogi, ale w tym samym czasie dogaduje świetnie z kolegą z boksu (podobnej postury energicznym psem), więc być może jest to kwestia krat, które oddzielają ją od obcego psa. Najlepiej by było wcześniej zapoznać Maję z psim rezydentem i zobaczyć, czy znajdzie z nim wspólny język.
Maja, gdy trafiła do schroniska cierpiała na nużycę, dlatego do niedawna przebywała w schroniskowym szpitaliku, gdzie była leczona. Obecnie jej kondycja poprawiła się na tyle, iż mogła zostać przeniesiona do boksów ogólnych.

W schronisku suczka została oceniona na ok. 10 lat, ale zaglądając jej w ząbki i widząc ile ma energii, być może jest młodsza, a przynajmniej wiek nie odcisnął na niej widocznego piętna.
Maja jest pełną życia suczką, która z utęsknieniem czeka na dom. Czy uda jej się znaleźć swojego człowieka, który odpowiedzialnie podejmie się opieki nad nią na zawsze, na dobre i złe, zyskując w zamian wspaniałą towarzyszkę każdego dnia?

MAJA P 68/01/17
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2007 r.
WIELKOŚĆ: DUŻA
RASA: OWCZAREK NIEMIECKI
STERYLIZACJA: NIE (docelowo wymagana)
W SCHRONISKU OD 9 STYCZNIA 2017 r.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków