Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Mariolka

Schronisko Bytom

Adoptuj!

Telefon:
(32) 395 21 75

Mail:
schroniskobytom@opoczta.pl

Strona:
schroniskobytom.pl

Adres:
ul. Łaszczyka 18,
Bytom Miechowice

Udostępnij:

O Mnie

Życie uczy nas, że nie ma czegoś takiego jak ‚pies adopcyjny’ i ‚pies nieadopcyjny’. Oczywiście są psy o różnych charakterach, ale często jest tak, że te problemowe z powodzeniem znajdują domy, a te piękne i miłe siedzą i siedzą, bo ktoś nie potrafi się określić czy chce, czy też nie... Czytaj dalej ▾ Życie uczy nas, że nie ma czegoś takiego jak ‚pies adopcyjny’ i ‚pies nieadopcyjny’. Oczywiście są psy o różnych charakterach, ale często jest tak, że te problemowe z powodzeniem znajdują domy, a te piękne i miłe siedzą i siedzą, bo ktoś nie potrafi się określić czy chce, czy też nie chce.

No i tak to wygląda z Mariolką – jest ona już u nas tyle czasu, że chyba już wrosła w krajobraz Schroniska, a to przecież tak sympatyczna spinka. Jest zrównoważona i spokojna, ma masę miłości w sobie i ciepłe spojrzenie.

Mariolka pięknie znosi zabiegi pielęgnacyjne i jest bardzo cierpliwa. Lubi się tulić, głaskać, jest spokojna i mało uciążliwa. Na pewno będzie wspaniałym towarzyszem całej rodziny na długie wiosenne (i nie tylko) spacery, ale i i pewnie chętnie potowarzyszy w wyprawie na ryby, bo to taki typ obserwatora.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Bytom