Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 249 84 52

Mail:
schroniskochorzow@wp.pl

Strona:
chorzow.schronisko.com

Adres:
ul. Opolska 36,
41-500 Chorzów

Udostępnij:

Aktualizacja

Mike ma już dom!!

O Mnie

Na początku listopada b.r. trafił do nas bokserek. Okazało się, że ma czipa zarejestrowanego na lecznicę wet. Podczas rozmowy z Panią Doktor udało nam się uzyskać kilka informacji - psiak ma na imię Mike, ma ok. 7lat, miał amputowane ucho, na którym wyrosła narośl. Dostaliśmy także dane właściciela...niestety człowiek okazał... Czytaj dalej ▾ Na początku listopada b.r. trafił do nas bokserek. Okazało się, że ma czipa zarejestrowanego na lecznicę wet. Podczas rozmowy z Panią Doktor udało nam się uzyskać kilka informacji - psiak ma na imię Mike, ma ok. 7lat, miał amputowane ucho, na którym wyrosła narośl. Dostaliśmy także dane właściciela...niestety człowiek okazał się nieuchwytny...

Mike przeszedł kwarantannę i jest gotowy do adopcji. Psiak jest łagodny i przyjazny wobec ludzi. W schroniskowych warunkach jest nieco zagubiony, cichy... Na pewno nie jest psiakiem nadpobudliwym. Ładnie chodzi na smyczy. Jest zaczipowany, wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony. Jedyna kwestia, to narośl, która się pojawia na drugim uchu - trzeba będzie się tym za jakiś czas zająć.

Szukamy opiekuna odpowiedzialnego, który pokocha Mike'a i będzie dbał zarówno o jego psychikę, jak i o zdrowie. Mike to cudowny pies, który zasługuje na jak najlepszy dom.

Końcówka nr czip: 00271
Płeć: pies
Imię: Mike
Wiek: ~7lat

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Chorzów