Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Miki to pies, który trafił do nas w marcu 2012 r. jako pies dziki, przeraźliwie bojący się wszelkiego kontaktu z człowiekiem. Chodź trudno to sobie wyobrazić, jego nigdy nie spotkało nic dobrego ze strony ludzi. Dopiero tutaj, pracując z wolontariuszkami dowiadywał się, jak to jest kochać i być kochanym. Uczy... Czytaj dalej ▾ Miki to pies, który trafił do nas w marcu 2012 r. jako pies dziki, przeraźliwie bojący się wszelkiego kontaktu z człowiekiem. Chodź trudno to sobie wyobrazić, jego nigdy nie spotkało nic dobrego ze strony ludzi. Dopiero tutaj, pracując z wolontariuszkami dowiadywał się, jak to jest kochać i być kochanym. Uczy się czerpać radość z życia, spacerów. To wielka radość móc widzieć, jak codziennie otwiera się bardziej i bardziej.

Mikuś nie jest już psem dzikim, ale dalej skrytym i bardzo nieśmiałym. Jest grzeczny, jednak z nieznajomą osobą niechętnie wyjdzie na spacer. Nie lubi zmian, nowych sytuacji. Preferuje krótkie spacery i długie pieszczotki. To wielki przytulak. W domu, u boku kogoś, kogo Miki pokocha na pewno łatwiej będzie pracować nad tym, żeby się jeszcze bardziej otworzył.

To cudowny pies z wielkim potencjałem, jednak nie można zapominać o tym, że to skrzywdzony pies, potrzebujący pewnego siebie i wyrozumiałego opiekuna, który będzie umiał z nim pracować. Jednak uważam, że Mikuś przede wszystkim potrzebuje kogoś, kto go szczerze pokocha..

Numer w schronisku: P 152/03/12

Kontakt z wolontariuszką : 669-611-196

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków