Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Natasza to młodziutka urocza sunia. Pierwotnie trafiła do schroniska w styczniu tego roku, ponieważ została znaleziona, ale nikt jej nie szukał. Przy pierwszym kontakcie jest nieco nieufna, ale kiedy kogoś pozna, staje się bardzo przyjazna i towarzyska. Stale szuka kontaktu z człowiekiem i upomina się o głaskanie. Jest bardzo radosna... Czytaj dalej ▾ Natasza to młodziutka urocza sunia. Pierwotnie trafiła do schroniska w styczniu tego roku, ponieważ została znaleziona, ale nikt jej nie szukał. Przy pierwszym kontakcie jest nieco nieufna, ale kiedy kogoś pozna, staje się bardzo przyjazna i towarzyska. Stale szuka kontaktu z człowiekiem i upomina się o głaskanie. Jest bardzo radosna i energiczna. Potrzebuje trochę ogłady i wychowania, aby nabrać "dobrych manier" ;)

To jeszcze młodzik, nie miała gdzie się nauczyć właściwych zachowań, dlatego zdarza jej się skakać, gryźć smycz i podgryzać. Wystarczy jednak trochę cierpliwości i konsekwencji, aby pokazać jej właściwe zasady panujące w relacji człowiek-pies. Natasza chętnie bawi się i szaleje z innymi psami, ale bywa też o nie zazdrosna. Lepiej dogaduje się z psami niż z suczkami.

Natasza była już raz adoptowana w kwietniu tego roku, jednak po kilku tygodniach została zwrócona do schroniska z powodu zachowań agresywnych. Agresja ta prawdopodobnie ma podłoże lękowe, dlatego przyszły opiekun będzie musiał pomóc Nataszy pokonać jej lęki. Wysiłek włożony w pracę z nią szybko powróci z nawiązką, a nowy opiekun zyska w Nataszy przyjaciółkę na lata.

Kontakt z wolontariuszem: 507-826-269
NATASZA P 92/04/17
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2016 r.
WIELKOŚĆ: MAŁA
STERYLIZACJA: TAK
W SCHRONISKU OD KWIETNIA 2017 r

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków