Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 256 61 15

Strona:
schronisko-katowice.eu

Adres:
ul. Milowicka 1b,
40-312 Katowice

Udostępnij:

O Mnie

Nemo nie potrafi się odnaleźć w schroniskowej rzeczywistości dlatego pilnie potrzebuje domu, choćby tymczasowego!

Nemo to dość duży (ma 60 cm w kłębie) starszy psi pan. Nie ma za sobą łatwego życia, ma zdeformowane uszko, źle zrośniętą końcówkę ogona, jest zdecydowanie za chudy i nic nie słyszy. Do niedawna... Czytaj dalej ▾
Nemo nie potrafi się odnaleźć w schroniskowej rzeczywistości dlatego pilnie potrzebuje domu, choćby tymczasowego!

Nemo to dość duży (ma 60 cm w kłębie) starszy psi pan. Nie ma za sobą łatwego życia, ma zdeformowane uszko, źle zrośniętą końcówkę ogona, jest zdecydowanie za chudy i nic nie słyszy. Do niedawna był jeszcze całkiem żwawym staruszkiem, jednak pobyt w schronisku bardzo źle odbija się jego psychice.

Psiak coraz gorzej odnajduje się schroniskowej, jest smutny osowiały i coraz mniej je. On już nie czeka na dom, na miłość... Jedynie na spacery z wolontariuszem. Wtedy staje się innym psem, jest uśmiechnięty, merda ogonkiem. Bardzo lubi pieszczoty, potrafi się wtulić w człowieka całym sobą. Jednak potrzebuje chwili czasu by złapać kontakt z opiekunem.

Nie wykazuje agresji, jedynak zdarza mu się bronić swojej miski, przez co nie polecamy go do domu z małymi dziećmi. Do psów nastawiony jest pozytywnie, jednak ma trochę dominujący charakter, przez co czasem zdarzają mu się drobne spięcia. Mimo to może zamieszkać z innym psem, wystarczy że psiaki poznają się wcześniej w schronisku.

Na smyczy trochę ciągnie, jednak w domu, przy regularnych spacerach z łatwością można to wyeliminować. Ma krótką, dość gęstą sierść, jednak nie będzie wymagać większej pielęgnacji, wystarczy raz na jakiś czas wyczesać, co Nemo bardzo lubi.

Kontakt w sprawie domu stałego/domu tymczasowego: 510 952 767.
768/16
10 lat
Pies
Zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Katowice