Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Nietoperka

Schronisko Chorzów

Adoptuj!

Telefon:
(32) 249 84 52

Mail:
schroniskochorzow@wp.pl

Strona:
chorzow.schronisko.com

Adres:
ul. Opolska 36,
41-500 Chorzów

Udostępnij:

Aktualizacja

Nietoperka ma już dom!!

O Mnie

Nietoperka to miniaturowy obraz wielkiej nędzy. Nie rozumiemy kompletnie jak można zaniedbać takie bezbronne maleństwo... Czy nikt nie widział w jakim stanie jest psinka? Trafiła do nas z łańcuszkiem na szyi, była czyjaś, a mimo to była tak zapchlona, że niemal straciła sierść. Jej skóra była w okropnym stanie, pchły... Czytaj dalej ▾ Nietoperka to miniaturowy obraz wielkiej nędzy. Nie rozumiemy kompletnie jak można zaniedbać takie bezbronne maleństwo... Czy nikt nie widział w jakim stanie jest psinka? Trafiła do nas z łańcuszkiem na szyi, była czyjaś, a mimo to była tak zapchlona, że niemal straciła sierść. Jej skóra była w okropnym stanie, pchły by ją w końcu zadręczyły...

Nietoperka jest bardzo przyjazna, łagodna, to przemiła sunia. W nowym domku na pewno zarówno jej skóra jak i psychika szybko dojdą do równowagi. Jesteśmy pewni, że to maleństwo odwdzięczy się ogromną dawką miłości i wierności. Trzeba tylko dać jej szansę.

Nietoperka została u nas zaczipowana, odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona. Zapewniamy jej zabieg sterylizacji. Obecnie wymaga - ciepłego kącika, pełnej miseczki, kochającego opiekuna oraz kąpieli w szamponie dermatologicznym - czy to tak wiele?

Nr: 757 / 17
Płeć: suczka
Imię: Nietoperka
Wiek: ~7-8 lat
Waga: ~3 kg

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Chorzów