Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Niko / Tofik

Schronisko Kraków

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Niko to zaledwie roczny, bardzo pozytywny psiak. Z początku się bał, ale szybko przyzwyczaił się do nowych realiów i odzyskał nieco pewności siebie.
Psiak bardzo chętnie przytula się do człowieka, czekając na głaskanie. Na zawołanie przybiega i się przymila. Zazwyczaj reaguje też na komendę "zostań". To bardzo fajny, mądry piesek,... Czytaj dalej ▾
Niko to zaledwie roczny, bardzo pozytywny psiak. Z początku się bał, ale szybko przyzwyczaił się do nowych realiów i odzyskał nieco pewności siebie.
Psiak bardzo chętnie przytula się do człowieka, czekając na głaskanie. Na zawołanie przybiega i się przymila. Zazwyczaj reaguje też na komendę "zostań". To bardzo fajny, mądry piesek, świetnie się sprawdzi w roli przyjaciela na długie lata.

Z innymi psami dogaduje się różnie. Schroniskowy boks dzieli z dwoma kolegami, ale do niektórych psów bywa zaczepny. Wcześniej mieszkał z innym samcem, z którym się ciągle nie zgadzał. Niko do człowieka jest łagodny i przemiły, ale jest zazdrosny o inne psy. Byłoby najlepiej, gdyby był jedynym psem w domu. Ewentualnego psiego rezydenta należałoby zapoznać z Niko przed adopcją i sprawdzić, czy się polubią.

Niko to uroczy, wesoły psiak, mamy nadzieję, że nie będzie długo czekał na wymarzony domek.

NIKO/TOFIK P 70/07/17
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2016 r.
WIELKOŚĆ: MAŁY
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD LIPCA 2017 r.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków