Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Nora to bardzo miła, energiczna nieduża sunia w wieku ok. 2 lat. Została znaleziona na ul. Matematyków w Krakowie wraz z gromadką szczeniąt. Nora sprawdziła się w roli mamy, była troskliwa i cierpliwa, a jej dzieci wyrastały na wesołe, mądre i ciekawe świata psiaki. Nic dziwnego, że wszystkie szybko znalazły... Czytaj dalej ▾ Nora to bardzo miła, energiczna nieduża sunia w wieku ok. 2 lat. Została znaleziona na ul. Matematyków w Krakowie wraz z gromadką szczeniąt. Nora sprawdziła się w roli mamy, była troskliwa i cierpliwa, a jej dzieci wyrastały na wesołe, mądre i ciekawe świata psiaki. Nic dziwnego, że wszystkie szybko znalazły domy.

Po odchowaniu maluchów, Nora została przeniesiona z boksu dla szczeniąt do schroniskowego szpitalika, gdzie oczekuje na sterylizację. Po zmianie lokum Nora mogła wreszcie przestać być stateczną, opanowaną i rozsądną mamą, a zacząć być sobą ;) Sunia okazała się, jak na jej młodzieńczy wiek przystało, bardzo wesoła, żwawa i rozbrykana.

Nora uwielbia biegać, skakać, gonić za piłką, wszędzie jej pełno. To takie urocze żywe sreberko. Kiedy się już wybiega, lubi się też przytulić do człowieka, chętnie przychodzi na głaskanie.
Nora mieszka z 3 innymi suczkami, dogaduje się z nimi bardzo dobrze. Lubi przebywać szczególnie w towarzystwie równie młodych koleżanek, z którymi może pobawić się i wyszaleć, tworząc zgraną paczkę.

Nora to wspaniała suczka, idealnie nadaje się do rodziny z dziećmi (takimi, które potrafią postępować ze zwierzętami). Najlepiej odnalazłaby się u boku osób aktywnych, które nie lubią siedzieć bezczynnie, a preferują wypoczynek na świeżym powietrzu i długie spacery.

NORA P 80/06/17
PRZYBLIŻONA DATA UR. 2015 r.
WIELKOŚĆ: MAŁA
STERYLIZACJA: OCZEKUJE
W SCHRONISKU OD CZERWCA 2017 r.

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków