Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Omar - Mezo II

Schronisko Częstochowa

Adoptuj!

Telefon:
(34) 361 65 66

Mail:
schronisko.czestochowa@gmail.com

Strona:
schronisko.czestochowa.pl

Adres:
ul. Gilowa 44/46,
42-202 Częstochowa

Udostępnij:

O Mnie

Imię: Omar - Mezo II
Płeć: pies
Rok Urodzenia: >2008
Rasa: mix
Umaszczenie: wilczaste
Wielkość: duży
Sterylizacja/kastracja: tak
Numer karty: 707/14
Boks: Tył

Opis: Omar to wspaniały i bezproblemowy pies. Na spacerach grzecznie chodzi przy nodze sprawiając wrażenie, że niesiemy pustą smycz. Nie zaczepia innych zwierząt i stroni... Czytaj dalej ▾
Imię: Omar - Mezo II
Płeć: pies
Rok Urodzenia: >2008
Rasa: mix
Umaszczenie: wilczaste
Wielkość: duży
Sterylizacja/kastracja: tak
Numer karty: 707/14
Boks: Tył

Opis: Omar to wspaniały i bezproblemowy pies. Na spacerach grzecznie chodzi przy nodze sprawiając wrażenie, że niesiemy pustą smycz. Nie zaczepia innych zwierząt i stroni od konfliktów. Jest spokojny i ułożony. Bardzo smutny... Bardzo potrzebuje właściciela, który da mu dom i miłość na resztę jego dni!

Gdy trafił do Schroniska miał problemy z zębami, jednak po zabiegach weterynaryjnych może spokojnie spożywać pokarm. Dodatkowo miał wiele innych problemów zdrowotnych, przez co musiał przejść pełną diagnostykę ultrasonograficzną, RTG, a także wielokrotne badania morfologii i biochemii krwi. Poza skomplikowanym leczeniem, przebywał także na specjalistycznej diecie. Powoli jego stan zdrowia pozwala na adopcję, jednak nowy właściciel musi liczyć się z tym, że Omar musi być pod kontrolą lekarza weterynarii i w razie konieczności przyjmować leki p/padaczkowe, co więcej trzeba uważać na jego dietę. Czeka na swoją szansę od 29.11.2014 r... Nie pozwólmy stracić mu nadziei!

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Częstochowa