Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 256 61 15

Strona:
schronisko-katowice.eu

Adres:
ul. Milowicka 1b,
40-312 Katowice

Udostępnij:

O Mnie

Oryx to psiak średniej wielkości. Ma ok. 35 cm w kłębie i waży 11 kg. Jest pociesznym psiakiem, jednak wymagającym sporo pracy. Cieszy się na widok opiekuna i wyjście z boksu, jednak na spacerach zdarza mu się gryźć smycz i próbować wyślizgnąć z szelek lub obroży. Uwielbia swobodnie biegać po... Czytaj dalej ▾ Oryx to psiak średniej wielkości. Ma ok. 35 cm w kłębie i waży 11 kg. Jest pociesznym psiakiem, jednak wymagającym sporo pracy. Cieszy się na widok opiekuna i wyjście z boksu, jednak na spacerach zdarza mu się gryźć smycz i próbować wyślizgnąć z szelek lub obroży. Uwielbia swobodnie biegać po wybiegu, najlepiej za ulubioną zabawką.

Do psów jest nastawiony różnie. Choć przy pierwszym kontakcie wydaje się być przyjazny, to po czasie zdarza mu się pokazać zęby. Oryx boi się obcych miejsc oraz ludzi, więc gdy tylko poczuje się w jakimś miejscu niepewnie, natychmiast próbuje uciec. Nauka idzie mu dość opornie, jednak mimo to zdołał nauczyć się kilku podstawowych komend.

Do szczęścia potrzeba mu jedynie domu, który zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu. Domu bez zwierząt oraz małych dzieci. Przyszły właściciel powinien być nastawiony na pracę z Oryxem, ponieważ pies bardzo jej potrzebuje. Przy odpowiednim prowadzeniu będzie wspaniałym psem. Ma krótką, łatwą w pielęgnacji sierść.

Kontakt w sprawie adopcji: ania.hyrnik@op.pl, 514 324 200
127/167
2 lata
Pies
Zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Katowice