Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(12) 429 74 72

Mail:
biuro@schronisko.krakow.pl

Strona:
schronisko.krakow.pl

Adres:
ul.Rybna 3,
30-254 Kraków

Udostępnij:

O Mnie

Otis to około 5 letni, charyzmatyczny mieszaniec w którego żyłach płynie domieszka krwi terierów. Sięga do kolana. Znaleziony przy ul. Żytniej 17 wreześnia 2014r. Jego początki w schronisku nie należą do najprostszych. Przez bardzo długi czas trzymał wszystkich na dystans. Nie można go było dotknąć, nie wspominając już o innych... Czytaj dalej ▾ Otis to około 5 letni, charyzmatyczny mieszaniec w którego żyłach płynie domieszka krwi terierów. Sięga do kolana. Znaleziony przy ul. Żytniej 17 wreześnia 2014r. Jego początki w schronisku nie należą do najprostszych. Przez bardzo długi czas trzymał wszystkich na dystans. Nie można go było dotknąć, nie wspominając już o innych elementach współpracy na lini człowiek-pies.

Na szczęście od jego przyjęcia wiele się zmieniło. Obecnie Otisek regularnie wychodzi na spacery. Grzecznie siada w oczekiwaniu na założenie smyczy, a po wyjściu ładnie na niej chodzi tylko czasem traci głowę dla jadącego samochodu. Daje się głaskać za uszkami, je z ręki, zna komendy siad i łapa. Uwielbia grać w piłkę. Na napotkane podczas spaceru psy reaguje obojętnością. Obecnie pracujemy nad zakładaniem kagańca oraz czesaniem, czego bardzo nie znosi. Został wykastrowany i zaczipowany.

Osobie zainteresowanej adopcją Otiska zaleca się kilkukrotne wizyty w schronisku w celu zapoznania się oraz zdobycia jego zaufania. Jest to pies wymagający zaangażowania i pracy ze strony potecjalnego przyszłego właściciela. Z pewnością nie zmieni się w ciągu tygodnia, lecz w zamian za cierpliwość odda w końcu całe psie serce.

Numer w schronisku: P 85/09/14

Kontakt z pracownikiem 508-456-437 (proszę dzwonić w godzinach pomiędzy 17:00 a 20:00)

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Kraków