Strona Główna
Przygarnij Mnie
Psie Sprawy
Kontakt

Adoptuj!

Telefon:
(32) 256 61 15

Strona:
schronisko-katowice.eu

Adres:
ul. Milowicka 1b,
40-312 Katowice

Udostępnij:

Aktualizacja

Pascal ma już dom!!

O Mnie

Pascal (399/17) ~ 15 lat
Pascal to uroczy psi staruszek w typie pudelka. Jest naprawdę niewielki - mierzy 27 cm w kłębie, waży ok. 5 kg. Mimo swojego wieku, jest bardzo wesoły, żwawy i energiczny. Chętnie biega wokół człowieka, zaczepiając go do zabawy lub pieszczot. Zwykle jest bardzo przyjazny w... Czytaj dalej ▾
Pascal (399/17) ~ 15 lat
Pascal to uroczy psi staruszek w typie pudelka. Jest naprawdę niewielki - mierzy 27 cm w kłębie, waży ok. 5 kg. Mimo swojego wieku, jest bardzo wesoły, żwawy i energiczny. Chętnie biega wokół człowieka, zaczepiając go do zabawy lub pieszczot. Zwykle jest bardzo przyjazny w stosunku do ludzi, choć zdarzają się przypadki, kiedy kogoś wyraźnie nie polubi. Nie jest przy tym w żaden sposób groźny, ponieważ... nie ma już ani jednego ząbka. Z reguły jest jednak ogromnym pieszczochem, który pozwala ze sobą zrobić bardzo dużo - można go podnosić, kąpać czy oglądać mu łapy.

Z innymi psami dogaduje się różnie - w stosunku do niektórych jest przyjazny, na inne lubi tylko poszczekać, a jeszcze innym chętnie by kłapnął przed nosem zębami (gdyby tylko je miał). Każdy, kto tylko pozna Pascalka, uśmiecha się na sam jego widok. To po prostu sama słodycz, a wiecznie wystający języczek sprawia, że psiak jest jeszcze bardziej uroczy. Chłopak marzy tylko o tym, żeby spędzić starość u boku kochającego człowieka. Czy ktoś spełni to marzenie?

Kontakt: 506-303-962, bea993@gmail.com

Zwiń ▴

Moi Psi-jaciele z:
Katowice